• 17-07-2018
  • מאת dolevlevi

הדלת הדומיננטית

דלת הזזה זכוכית היא דומיננטית מאוד בנראות של הבית, ולכן אסור להתפשר בקנייה שלה

הקונוטציה הראשונה שעולה לאנשים כשהם שומעים על דלת הזזה זכוכית היא הסצנה החוזרת בסרטים בהם אנשים נתקעים בזכוכית השקופה. זה יכול להיות אנשים, כלבים או כל בעל חיים, ובדרך כלל מדובר בסצנות מצחיקות, אלא אם כן מישהו נפצע. בתוך כך, לדלתות ההזזה יש תפקיד חשוב הן בעיצוב והן בפרקטיות של הבית.

הדלת היא זו שעושה את ההפרדה בין הבית לחצר והיא בולטת מאוד בעיצוב של הסלון. לא צריך להתפשר על טיב הדלת או הזכוכית, ויש לבחור משהו איכותי שיהיה אפשר להתגאות בו. כאשר מחפשים דלת הזזה זכוכית צריך לשים לב לאיכות של הזכוכית, שכן הזכוכיות באות במגוון רחב של רמות. הזכוכית צריכה להיות עבה וכזו שקשה לשרוט או לשבור אותה.

ההפרדה הזו שבין הבית לחצר היא מאוד חשובה, וכזו שעושים בה שימוש רב, במיוחד בקיץ או כאשר מארחים. הדלת צריכה לזוז בקלות והמסגרת שלה צריכה להתאים לעיצוב הכלל של הבית. חשוב לשמר ולתחזק את הדלת, מכיוון שכאשר יש ילדים בבית, אין מנוס מסימני אצבעות, וחשוב להבין שמדובר באזור מאוד הומה בבית, כך שהוא חייב להיות נקי ומתוחזק.

מושכת מבטים

כל עניין דלתות הפנים הוא חשוב במיוחד, מפני שמדובר ברהיט נפוץ מאוד בבית. בכל בית פרטי יש לפחות 7 או 8 דלתות פנים, וגם דלת ההזזה חייבת להיות באותו טון עיצובי, על מנת לייצר נראות אופטימלית בתוך הבית. הדלת היא גם גדולה במיוחד, היא מושכת מבטים, ולכן היא חייבת להיות איכותית במיוחד.

כאשר מחפשים דלת הזזה זכוכית שווה לעבור בכמה חנויות ולראות הרבה מאוד אופציות. יש להתחשב בעיצוב הקיים של הבית ולהחליט אם רוצים שהדלת תתבלט או תשתלב בעיצוב הקיים. בכל מקרה, לא להתפשר על איכות.


הוספת מאמר