• 19-07-2018
  • מאת dolevlevi

יפה בתל אביב

עיר האופנה של ישראל מציגה המון חנויות מעצבים מרשימות. כדי לבחור את השמלה האידיאלית יש לבצע סקר שוק

עיצוב אופנה הוא תחום תחרותי מאוד והרבה מאוד אנשים בוחרים בו מפני שמדובר בתחום של ביטוי עצמי. יש אינפלציה גדולה בתחום, אם כי יש כמה מעצבים שמצליחים למצב ולשווק את עצמם בצורה טובה ולמכור כמות גדולה של סחורה. אין כל ספק שהמעצבים הטובים ביותר נמצאים בעיר האופנה של ישראל – תל אביב.

תל אביב נחשב למעוז הסטייל והבילויים של ישראל וזה רק טבעי שהחנויות של המעצבים הטובים ביותר יהיו מפוזרים בה. בתל אביב יש כמה מרכזי קניות המציגים את מיטב המעצבים הישראלים. הם יושבים בעיקר ברחוב דיזנגוף, שהוא הרחוב המוכר ביותר במדינה, וכן בקניון המותגים, קניון רמת אביב וכיכר המדינה. כמובן שיש עוד מעצבים במקומות אחרים, אך אלו המוקדים המרכזיים.

המעצבים הללו מתמחים כל אחד בתחום אחר. יש כאלו שעובדים עם שמלות חתונה, אחרים עם ביגוד לגברים, ואחרים עם בגדים יום יומיים. עם זאת, התחום הזוהר ביותר הוא תחום שמלות הערב. שמלות ערב הן נוצצות, יפות, מרשימות וכאלו שנועדו למקסם מראה של אישה באירוע מיוחד.

התאמת השמלה לגוף

כאשר מחפשים אחר חנויות מעצבים תל אביב שמלות ערב צריך לבדוק ולהתרשם מכמה ומכה חנויות לפני שבוחרים. עדיף ללכת לאזור בו יש מספר חנויות, למדוד, להתייעץ ולשאול את השאלות הנכונות על מנת להצליח ולקנות את השמלה המושלמת. מעצב טוב, אגב, הוא כזה שיעזור להתאים את השמלה לגוף של האישה.

יש לא מעט חנויות מעצבים תל אביב שמלות ערב אשר יכולות להעניק לנשים את האפשרות להיראות זוהרות ומושקעות לערב אחד. את הלוק משלימים כמובן איפור, שיער, נעליים ואקססוריז, אך אין ספק שהשמלה היא הבסיס להכל והיא זו שצריכה להיות מושלמת וכזו שמחמיאה לגוף של הבחורה, ללא קשר לגזרה שלה.


הוספת מאמר