• 08-08-2018
  • מאת dolevlevi

קליק מרוכז

צילום של חתונה במרכז הוא שונה מחתונה בפריפריה. חשוב לקחת צלם מתאים עם צוות איכותי

אולמות אירועים בדרך כלל משויכים לאזורים פריפריאליים וירוקים יותר, אך כיום יש עדנה מחודשת לאולמות אירועים במרכז. הטרנד האורבני הוא חזק מאוד ואנשים רוצים להתחתן דווקא במרכז ודרום תל אביב, או במקומות כמו יפו וראשון לציון. המקומות הללו במרכז הם קטנים יותר, קומפקטיים יותר ומצריכים ארגון שונה לחלוטין.

האוכל הוא שונה, המוזיקה היא מעט שונה, וכך גם העיצוב, אך השוני הגדול ביותר הוא דווקא בצילום. תמונות חתונה הן שונות מאוד בתכלית כשהן נעשות במרכז הארץ ובמקומות אורבניים לבין אלו שנעשות במקומות ירוקים. לכן, עדיף לעבוד עם צלם לחתונה במרכז אשר מנוסה ומכיר את האלמנט של צילום אורבני.

כאשר בוחרים צלם לחתונה במרכז חשוב מאוד לעבור על האלבומים והרזומה שלו. חשוב לראות שיש לו היסטוריה של צילום אורבני ובמקביל, יש לראות שהאלבומים שייצר בעבר תואמים לסגנון של הזוג. עם זאת, יש אלמנטים אחרים שהם חשובים לא פחות מהצד המקצועי. הצלם צריך להיות דייקן, אדיב, ומכיל את הזוג שנמצא ברגעים המלחיצים ביותר בחייו.

שירותיים ונעימים

הצלם צריך לבוא גם עם הצוות המתאים של צלמי וידאו, סטילס ואפילו צלמי מגנטים על הרחבה. הצלמים צריכים להיות רגועים ברחבת הריקודים, כי יש הרבה לחץ ורעש, ועליהם להיות שירותיים בכל זמן. חשוב מאוד מבחינת הצוות לשמור על קור רוח ועדיין לייצר תמונות איכותיות בכל פורמט שהוא.

בסופו של תהליך, הזוג צריך לקבל מספר אלבומים להם ולהורים, וכמובן סרטי וידאו באורכים שונים ובאיכות גבוהה. חשוב לקבוע את תאריך קבלת החומרים ולא להימרח עם עניין בחירת התמונות, כדי לא לאבד מומנטום מהחתונה. יש הרבה מאוד צלמים בשוק, וכדאי מאוד לברר על הצלם הפוטנציאלי במגוון דרכים – כולל בדירוגים וביקורות באינטרנט וגם מחברים שהשתמשו בהם בעבר.


הוספת מאמר