• 27-08-2018
  • מאת dolevlevi

להסיר את המכה

עין רעה משפיעה על אנשים בדרכים שונות ולכן יש לפעול להסירה. יש מתקשרות שמסוגלות לעשות את התהליך הזה

אמונה זה משהו שעוזר להמון אנשים להבין דברים שקשה מאוד להבין אותם. על כך נשענת הדת, אך גם האמונות התפלות. אמונות תפלות קיימות במידה זו או אחרת אצל כולנו, גם אם איננו רוצים להודות בכך. זה מתחיל אצל אנשים שיש להם טקסים לפני כל יציאה מהבית ונגמר באוהד כדורגל שחייב לשים את הכובע בצורה מסוימת על מנת שהקבוצה שלו תנצח.

המשותף לכל האנשים הללו זוהי האמונה בעין הרע. כלומר, האמונה שמשהו רע יקרה מכיוון שמישהו מאחל לנו דבר רע, ועלינו להילחם בכך. יש אנשים שכל כך מאמינים בעין הרע, עד כדי שזה המוטיב שמאפיין אותם ביום יום ומקשה עליהם לתפקד. הם מרגישים שהעול הוא גדול וכל עוד לא יעשו משהו דרסטי, העין הרעה פשוט לא תפסיק לרדוף אותם.

הסרת עין הרע זה משהו שאפשר לעשות בעזרתה של מתקשרת מקצועית. לאותן מתקשרות יש חושים מחודדים במיוחד וכוחות שלא ניתן להסביר אותם. הם משתמשים באותם מאפיינים על מנת לזהות את הבעיה או המטרד שיש למטופל ובכך לעזור לו להיפטר מהעין הרע, על מנת לצאת לדרך חדשה וטובה יותר.

זיהוי הבעיה

מתקשרת אשר מבצעת הסרת עין הרע מעבירה את הלקוח תהליך שלם שבמסגרתו היא מכירה את הלקוח, מזהה את הבעיות שלו, מדברת איתו עליהן, ומצליחה למצוא את הנוסחה שתרחיק את הרעה הזו. יש הרבה מאוד שיטות שדרכן אפשר להשיג את המטרה הזו, ולא כל שיטה מתאימה לכל אחד.

עין הרע יכולה להשפיע בצורה ישירה על ההרגשה ביום יום, על העייפות והחיוניות וכן על היכולת להתגבר על מחלות וקשיים. כאשר משיגים את המטרה ונפטרים מהעין הרעה, מרגישים הרבה יותר טוב ויכולים לשנות לגמרי את נתיב החיים.


הוספת מאמר