• 06-09-2018
  • מאת giliwe

יועץ משכנתאות פרטי או מטעם הבנק – מה כדאי?

לקיחת משכנתא היא כנראה העסקה הגדולה, החשובה והמשמעותית ביותר שאתם עתידים לעשות בחייכם. בעוד ישנם אלו שיודעים לנהל משא ומתן ולדרוש את שמגיע להם, גם ישנם אלו שלא מבינים דבר או חצי דבר במשכנתאות. לשמחתכם, אינכם צריכים להתמודד לבד אל מול הבירוקרטיה הסבוכה, אלא שתוכלו להסתייע בשירותיו של יועץ משכנתאות. השאלה הגדולה: האם כדאי לבחור ביועץ משכנתאות פרטי או כזה העובד מטעם הבנקים?

אל תהמרו על העסקה החשובה ביותר בחייכם

עוד לפני שתעשו את הבחירה שלכם, עליכם לזכור דבר אחד: המשכנתא שלכם אינה עסקה של תשלום אחד, אלא עסקה שאתם חתומים עליה ומחוייבים אליה עשרות שנים. על כן, חשוב לבצע עסקה מושכלת, ובעיקר כזו שמתאימה לכם ולאורח החיים שלכם. רבים, ובצדק, תוהים איזה נתיב הינו המומלץ ביותר: יועץ המשכנתאות העובד מטעם הבנקים הגדולים, או דווקא יועץ פרטי מוסמך לאחר שעבר לימודי ייעוץ משכנתאות. התשובה? לא בטוח תפתיע אתכם.

מדוע יועץ המשכנתאות הפרטי הינו עדיף?

יועצי המשכנתאות הפרטיים מחזיקים ביתרון מובהק: הם עובדים בצורה עצמאית ופרטית ועל כן הם נטולי אינטרסים. זאת בשונה כמובן מהיועצים העובדים מטעם הבנקים הגדולים שהינם הכל חוץ מאובייקטיבים. יועצי המשכנתאות של הבנקים ינסו להצמיד אתכם כמה שיותר לתנאים שהם מציבים בפניכם, כאשר הם רואים לנגד עיניהם את טובת הבנק. עם יועץ משכנתאות פרטי אתם יכולים להיות שקטים כי הדרך שעושים אתכם הינה דרך המבוססת על טובתכם האישית בלבד. יועץ משכנתאות פרטי יאתר את הצורך שלכם, יבין את אורח החיים שלכם, ההכנסות שלכם ובהתאם ימליץ לכם על תמהיל המשכנתא המתאים לכם ביותר.

ניסיון, מקצועיות והמלצות של לקוחות

גם בעת שאתם בוחרים ביועץ משכנתאות פרטי עליכם להבטיח כי אתם בוחרים בטוב ביותר. על כן, הבטיחו לפני הכל כי יועץ המשכנתאות הינו בעל ניסיון וכי הוא עבר את ההכשרה המתאימה. בהמשך, דרשו בהמלצות של לקוחות מרוצים שאכן הסתייעו בשירותיו של היועץ. ולבסוף? קבעו פגישת היכרות שבה תוכלו לבחון את מידת ההתאמה ביניכם.

כותב : זמן נדל"ן


הוספת מאמר