• 06-09-2018
  • מאת giliwe

קונים כסאות לבית? המדריך המלא

לא בכל יום אתם רוכשים כסאות חדשים לבית, אך עד שאתם קונים אותם? כדאי לבצע את הרכישה האיכותית והמתאימה ביותר לצרכים שלכם. ישנם שלושה פרמטרים שעליכם להתחשב בהם במיוחד: נוחות הכסא ועיצוב הכסא, וגם לזכור כי לא רוכשים כסאות על פי מספר הנפשות בבית.

הנוחות חשובה לכולכם, זכרו

כשאתם עתידים לרכוש כסאות שולחן לשילוב בפינת האוכל שלכם, חשוב לקחת בחשבון את כל בני הבית. נסו לדוגמא לחשוב על הפעם האחרונה שבה רכשתם מזרן: האם בחרתם את המזרן על דעת עצמכם ועל פי הנוחות האישית שלכם בלבד? מובן שלא. דומה הדבר עם הכסאות – חשוב מאד שתגיעו אל חנות הרהיטים עם כל בני המשפחה, כולל עם הילדים, זאת בכדי לנסות את הכסאות בפועל ולהחליט יחד איזה כסא מעניק את התמיכה הגדולה ביותר ואת הנוחות האידיאלית.

התאימו את הכסא החדש לטון העיצובי הנוכחי

יחד עם זאת, חשוב לצד ההיבט הפונקציונאלי להשקיע גם בהיבט העיצובי. עליכם לזכור כי הכסאות החדשים עתידים להשתלב בפינת אוכל קיימת, ואם לא די בכך – בבית מרוהט לחלוטין. ישנם אלו המחליטים לשזור אלמנטים עיצוביים שונים בכל חלל בבית, אך ישנם אלו שדווקא רוצים לייצר התכתבות בין החללים השונים. כך או כך, כדאי לקחת בחשבון את הרהיטים שכבר נמצאים בבית שלכם, זאת על מנת לבסס את הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. התחשבו בצבעי הרהיטים הקיימים והקו העיצובי השלט – ממודרני ועד וינטאז'.

כמה כסאות רוכשים? יותר ממספר הנפשות

ומה באשר לשאלה כמה כסאות צריך לקנות? כל עוד אתם רוכשים רק כסאות לשולחן קיים, עליכם להתאים את מספר הכסאות לגודל השולחן. יחד עם זאת, אם אתם מתחדשים גם בשולחן שעל פי גודלו תצטרכו להתאים את מספר הכסאות, כדאי לרכוש יותר כסאות ממספר הנפשות. אתם ארבעה נפשות בבית? לא בטוח כי 4 כסאות יספיקו לכם. נסו לחשוב על הפעמים בהם תרצו לארח חברים ובני משפחה. על כן, כדאי תמיד לרכוש עוד מספר כסאות נוספים שיוכלו להשתלב מסביב לשולחן פינת האוכל.

כותב : פרוגרס כסאות


הוספת מאמר