• 02-10-2018
  • מאת nofarflowers

5 טיפים כיצד לבחור את זר הפרחים המושלם עבורכם

כשאנו נכנסים לחנות פרחים בישראל תמיד תהייה התחושה של "אנחנו לא מבינים בפרחים" או "מה בכלל יש להבין" לשם כך אנו כאן כדי למנות לכם מספר טיפים לבחירת זר פרחים ליום הולדת יפייפה כמו שחיפשתם או זר פרחים לכלה שיעניק לה מראה מושלם בערב החשוב ביותר בחייה.

בחרו בקפידה את סוגי הפרחים

כשאנו מגיעים לחנות הפרחים ובטח בעת רכישת אונליין, זרי הפרחים תמיד יראו טריים, מלבלבים ומדהימים ביופים. אך צריך לדעת שאת זר הפרחים שאנו בוחרים נדרש להתאים לסגנון האירוע. לדוגמא: כשאנו בחורים זרי כלה נדרש לקחת בחשבון את יום הצילומים הארוך ואת משך השהייה של הזר מחוץ למים. בעת בחירה לא נכונה של הפרחים השזורים בזר ישנה אפשרות שזר הכלה לא יחזיק מעמד ברגע האמת ולכן מומלץ להכין את זרי הכלה בחנות פרחים שאתם מכירים או שהומלצה רבות ברשת.

התאימו את הפרחים לסגנון האירוע

אתם מכירים את התחושה שהתלבשתם יפה מידי או פחות מידי לאירוע, כך גם עם בחירת זר הפרחים. דאגו להתאים את הזר לאירוע אליו הוא מיועד, זר פרחים ליום הולדת צריך להיות צבעוני מאוד, חגיגי ואפילו דיי גבוה כדי שימשוך את מלוא תשומת הלב אך לחילופין זרי כלה בדרך כלל יהיו נמוכים יותר בגוונים בהירים כדי לא למשוך את תשומת הלב מהכלה. התאימו את הצבעוניות ומבנה הזר לאופי האירוע.

פרחים משלימים

למעט זר הבוקה שאנו מכירים ישנם מספר פרחים וזרים מעוצבים בהם ניתן להשתמש על מנת להעניק מראה ייחודי ומלבב. פרחים משלימים יכולים להיות דש לגבר, צמיד פרחים לאישה או הכלה, זרי ראש לימי הולדת ומגוון עיצובי פרחים נוספים. 

מאמר זה נכתב באדיבות: נופר - חנות פרחים בראשון לציון


הוספת מאמר