• 11-10-2018
  • מאת giliwe

בעד ונגד החלפת טבעת האירוסין

הסטטוס של טבעת האירוסין הינו סטטוס יוקרתי של תכשיט לכל החיים. בדיוק מאחר ומדובר על תכשיט בעל משמעות רבה כל כך, לא מעטות הנשים שלא חושבות פעמיים ומחליטות להחליף את הטבעת שהן קיבלו במעמד הצעת הנישואין, פשוט מאחר והיא לא ענתה על הציפיות שלהן. טיעוני הבעד והנגד להחלפת הטבעת, לפניכם:

בעד: תכשיט לכל החיים צריך לאהוב

טיעון בעד החלפת טבעת האירוסין שם את הדגש על כך שמדובר על תכשיט לכל החיים. כפי שאתם, כבני זוג החלטתם לעשות עסקה לכל החיים עם הנפש התאומה שלכם, כך הנשים רוצות לחתום על אותה עסקה עם תכשיט שהן אוהבות. טבעת האירוסין אינה תכשיט שאמור לרדת מהאצבע בשום שלב, כך שחשוב מאד שהיא תמצא חן בעיני מי שמקבלת אותה. בעת שבת הזוג שלך מגלה שביעות רצון חלקית מהטבעת, כדאי מאד להגיע אל חנות התכשיטים מיד לאחר הצעת הנישואין, לבחון יחד דגמים של טבעות אירוסין ולבחור דגם מנצח יחד.

נגד: פגיעה ברגשותיו של הגבר

מעטים הגברים שרוכשים את טבעת האירוסין ברכישה חפוזה. לרוב, מדובר על תהליך רכישה ממושך שיכול לקחת גם כמה חודשים. בעת שהאישה מחליטה שהיא רוצה להחליף את הטבעת, ישנם הגברים שחשים מעט פגועים לאחר כל ההשקעה הרבה שלהם. אכן, מדובר על אכזבה שנוצרת בעקבות ציפייה שלא מומשה, אך כן חשוב לזכור כי בסופו של דבר המטרה היא שהצלע הנשית תהיה מרוצה במאת האחוזים. על כן, כל עוד הנשים מתקשרות את הרצון שלהן להחלפת הטבעת בצורה רומנטית, מחבקת ומחוייכת – אין כל בעיה לעשות זאת.

הפתרון האידיאלי: הכנות מקדימות לקראת רכישת הטבעת

איך נמנעים ממצב כזו בו טבעת האירוסין שניתנה במעמד ההצעה מוחלפת בחנות התכשיטים של דיאמור ג'ולרי ? די בקלות: בדיקות מקדימות. בעת שאתה מודע לצבע הזהב של הטבעת, אפשר לומר שעשית כבר חצי מהדרך. דע איזה זהב בת הזוג שלך מעדיפה – הלבן או הצהוב. לאחר מכן, נסה להבין האם הסגנון שלה צנוע יותר ונוטה לטבעות קלאסיות, או שהיא חלק מאותן נשים שאוהבות קווים טרנדים יותר ועל כן הטבעות המעוצבות יותר מתאימות לה.


הוספת מאמר