• 31-10-2018
  • מאת Adva11

רכב גדול ממידותיו

לנסוע ברכב זו חוויה אשר תלויה במידה רבה גם במידות שלו. אומנם ההעדפה היא באופן די מובן לרכוש רכב שיהיה עד כמה שיותר מרווח ובולט בסביבה, אבל לעיתים האופציה של רכישה רכב ארוך מידות היא כזו אשר לא תואמת את נאי הסביבה, שיכולים לספק מספר חניות קטן במידות מזעריות גם כן.

דבר זה הביא אל עליה במספר רכבי המיני הקומפקטיים שמגיעים לארץ, ובראשם קיה פיקנטו אשר הפכה להיות החביבה על קהל הנהגים בשל מצבור רחב של יתרונות גדולים עבור אותן מידות קטנות. מה הופך רכב קטן להיות הרבה יותר מאשר בחירה שאר נעשית מטבע הנסיבות? קראו את הדברים הבאים טרם בחירת רכב מיני משלכם.

יתרונות גדולים לרכב קטן

חניה - אין כל ספק כי כאשר שוקלים לרכוש רכב העניין של הגודל בא לידי ביטוי ביתר שאת כאשר אין יותר מידי מקומות של חניה ליד בית המגורים, או בכל מקום אחר באותה העיר שבה תושבים רבים נוסעים שעה ארוכה בחיפוש אחר מקום חניה שבו הם יכולים לחנות כי הרכב בגודל המתאים. קיה פיקנטו מאפשרת חניה נוחה בשל המידות הקטנות שעושות את כל ההבדל בחיפוש ארוך אחר חניה מרווחת דיה.

עיצוב - אחרי הכל אדם אשר נוסע ברכב ומשקיע עבור הרכישה שלו את מיטב כספו מכשף אחר עיצוב, ורכב כמו פיקנטו מתעכב בדיוק על זה עם עיצוב שמשוך את העין גם של צעירים וגם זו של הקהל המבוגר יותר.

אבזור - רכב צריך לספק נסיעה בטוחה ונוחה. כאן קיה נכנסו עם מחשבה מעמיקה לגבי כל פרט ופרט שקיים ברכב הקומפקטי הזה, והביאו את כל מה שצריכים ברכב, רק במידות קטנות מן הרגיל.


הוספת מאמר