• 06-11-2018
  • מאת giliwe

האלמנט החשוב ביותר בטבעת הסוליטר: היהלום

מרבית הגברים המגיעים אל חנויות התכשיטים דורשים בטבעת האירוסין הקלאסית. הטבעת הקלאסית היא טבעת הסוליטר, הנהנית ממראה קלאסי, עדין ואלגנטי. בעוד ישנן טבעות מעוצבות יותר שהחזות שלהן מרשימה ונוכחת יותר, דווקא טבעות אלו מגלמות בתוכן גוון צנוע יותר, שאינו כולל עיטורים או אלמנטים עיצוביים. טבעת הסולייטר הינה טבעת שבמרכזה יהלום בודד – כך שתשומת הלב מופנית אליו והנראות הכללית המתקבלת הינה אצילית ויוקרתית. טבעות אלו יכולות להיות טבעות זהב צהוב או לבן, וכל אישה שמחה לקבל טבעת שכזו ביום החג הפרטי שלה – הצעת הנישואין.

 

מדוע חשוב כל כך להשקיע ביהלום שעל הטבעת?

טבעות אירוסין קלאסיות הן טבעות בעלות נראות אלגנטית וצנועה מאד. מה שהופך את הטבעת למיוחדת בעיקר הוא היהלום, כך שההשקעה בו ראויה ונחוצה. לא אחת נאמר כי מה שהופך את טבעת האירוסין מטבעת פשוטה לטבעת מיוחדת הוא היהלום, ואין עוד טבעת שמוכיחה זאת כמו טבעת הסוליטר. ההשקעה ביהלום צריכה לבוא לידי ביטוי לא רק בגודלו כמו שניתן לחשוב, אלא גם בצבעו, רמת הניקיון שלו וסוג החיתוך. בעוד טבעות מעוצבות יותר יכולות להשען על עיצוב כללי מרשים, במקרה הזה היהלום הוא מה שעושה את הטבעת למה שהיא.

 

בהקשר זה, חשוב לציין כי כל טבעות אירוסין שנרכשת חייבת להגיע עם התעודה הגמולוגית. מהי אותה תעודה? תעודה זו הינה השקט הנפשי שלכם שכן היא מעידה כי רכשתם יהלום אמיתי. בתעודה מפורטים פרטים שונים אודות היהלום לרבות משקלו ואיכויות נוספות שלו. הדרך לדעת כי אתם רוכשים טבעות עם יהלומים אמיתיים עוד הרבה לפני קבלת התעודה הגמולוגית, היא עם פנייה אל חנות תכשיטים מוכרת בלבד. אולי תוכלו להמר על רכישת תכשיטים אחרים, אך בעת שמדובר על טבעת האירוסין אין כל מקום לטעויות או הימורים.

 

האם ניתן לרכוש טבעת סוליטר במחירים זולים?

בהחלט. המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי טבעות עם יהלומים הינן טבעות יקרות שאינן נגישות לכל הגברים. כיום, המון חנויות תכשיטים, בדגש על אלו המובילות, מציעות קטלוגים שלמים של טבעות אירוסין זולות. חשוב להבין כי המחיר זול אינו בא לשקף איכות נמוכה או טבעות סוג ב', אלא טבעות שהמפרט שלהן צנוע יותר – החל ממספר היהלומים ועד רמת הניקיון והצבע. הצעת הנישואין הינה אירוע חד פעמי – השקיעו ברכישת טבעת מרהיבה שתשמח את האחת שלכם ותהפוך את היום המיוחד שלכם לנוצץ במיוחד.


הוספת מאמר