• 22-11-2018
  • מאת kidumyashir

טרייד אין רחובות

 

טרייד אין  הינו החלפת רכב אחד בשני. היום, קיימות חברות בעלות מוניטין, המציעות שירות זה שחוסך המון זמן לאנשים המעוניינים להחליף את הרכב הישן שלהם במודל חדש ומשודרג יותר וכן, עסקה מסוג זה מונעת טעויות רבות. ישנם מוסכים מורשים העובדים מול יבואני רכב, אשר ניתן לבצע עסקת טרייד אין. למשל אם אתם מעוניינים בסוג רכב מסוים ואתם גרים באזור רחובות, תוכלו למצוא טרייד אין רחובות בחברה מוכרת השייכת ליבואנית רכב מהסוג הרצוי לכם.

 

אם תגיעו לחברה מוכרת של יבואנית רכב מוכרת וידועה,  החברה תבדוק עבורכם את הרכב שאתם מעוניינים למכור ותגיש לכם הצעת מחיר. במידה וההצעה נראית לכם, תצטרכו לחתום שאתם מסכימים לעסקה זו. השלב השני, יהיה בחירת הרכב שבו אתם מעוניינים  אם רכב חדש או אם רכב מיד שנייה שהוא במודל חדש יותר מהרכב הקודם שלכם. סכום רכישת הרכב החדש או מיד שנייה, יקוזז מסכום המכירה ויתרת התשלומים, תתבצע במימון בתנאים הנוחים לכם.

 

יתרונות רבים בעסקת רכב בטרייד אין

 

ישנם יתרונות רבים בעסקת טרייד אין רחובות, כמו למשל כאשר אתם מנסים למכור את הרכב שלכם באופן פרטי, המכירה לא תהיה קלה ותצטרכו לפרסם בלוחות רכבים, לפרסם את מספר הטלפון שלכם, לענות להרבה אנשים {מה שיגזול מזמנכם}, לנסות לשכנע את המתעניינים  לגבי היתרונות ברכב שלכם, לערוך משא ומתן ובסופו של דבר, לקוות כי הרכב יימכר במחיר סביר ולא בהפסד.

 

כאשר מדובר בעסקת טרייד אין, כול ההליך הופך להיות קל יותר והצעד היחיד שלכם הוא להגיע למשרדי החברה העוסקת בטרייד אין ולקבל הצעת מחיר עבר הרכב שלכם, על פי נתוניו. גם מבחינת ניידות, אין בעיה בעסקת טרייד אין, היות ותוכלו לנהוג ברכב הישן שלכם, עד שתושלם עסקת הרכב החדש שרכשתם מהחברה שמבצעת את עסקת טרייד אין.

 

 היכן כדאי לבצע עסקת טרייד אין?

 

את עסקת טריד אין, כדאי לבצע בחברות מוכרות כגון חברות ליסינג או חברות שהן מורשות ע"י יבואן של  סוג רכב מסוים, מה שמבטיח לכם, כי העסקה תתבצע על הצד הטוב ביותר, תקבלו אחריות על העסקה ותוכלו להיות שקטים, לאחר שקיבלתם את דו"ח הבדיקה שמראה כי הרכב תקין. תוכלו להחליף את הרכב הישן שברשותכם ברכב חדש יותר, ללא תאונות ובמספר קילומטרים נמוך וכן הרכב לא עבר יותר מיד אחת. תמיד תוכלו לאחר שנתיים לערך, כשאר תהיו מעוניינים להתקדם שוב בשנתון הרכב, על מנת שישמור על ערכו, לחזור לחברה שבאמצעותה ביצעתם את עסקת טרייד אין רחובות ולשדרג שוב את הרכב  לחדש יותר בתנאים משתלמים.


הוספת מאמר