• 02-12-2018
  • מאת avitheking12

עצות זהב לבחירת גן ילדים במודיעין

כהורים אנו מעוניינים להעניק לילדנו את הטוב ביותר ולבחור בעבורם גן ילדים בו יקבלו מענה רגשי, יפתחו יכולות אקדמיות, יפתחו כישורים חברתיים וירגישו בכל רגע נתון אהובים ובטוחים. העיר מודיעין היא עיר של משפחות כך שישנם מספר גני ילדים במודיעין שנחשבים טובים במיוחד והורים רבים ממליצים עליהם. נציין שאלו הם גנים שזוכים לביקוש רב ויש להקדים להירשם.

המלצות על גני ילדים במודיעין

הדרך הטובה ביותר בה תוכלו לקבל מידע על הגן תהיה שיחה עם הורים שילדיהם נמצאים כעת בגן או שהו בו בשנים האחרונות. כדאי לשוחח עם הורים בעלי סגנון הורות דומה לזה שלכם או סגנון הורות שאתם מעוניינים לפתח. אם תשוחחו עם הורים בעלי גישת הורות שונה מאוד מזו שלכם ההמלצות שלהם יהיו הרבה פחות רלוונטיות.

מה הכי חשוב בבחירת גן?

הרבה הורים מתרברבים בכך שילדם לומד לספור עד עשרים בגן בגיל שנתיים או מכיר את כל האותיות בעברית ובאנגלית בגיל 4. אל תמהרו לבחון את הגן על פי תכנית הלימודים או תתעקשו על גן עם חוג אנגלית. יהיו לילדים עוד שנים רבות בבית הספר בהן הם יוכלו ללמוד ולפתח יכולות אקדמיות. דווקא בתקופת הגן כדאי לבחור גן שמעודד אותם להיות יצירתיים, מוזיקליים וספורטיביים. גן טוב הוא גן בו הצוות מתמקד במתן מענה רגשי לילדים יחד עם פיתוח של יכולות חברתיות.

אתם בטוחים בבחירה שלכם?

בבואנו לבחור גני ילדים במודיעין כדאי לנו ההורים לבחור גן בלב שלם. אם אתם לא תסמכו על הצוות של הגן ולא תהיו שלמים בבחירה – הילדים שלכם ירגישו זאת ויגיבו בצורה דומה. עליכם להיות מסוגלים לשדר לילד תחושת ביטחון כנה. לכן, אל תמהרו לבחור גן לפני שתהיו בטוחים שזוהי המסגרת הטובה ביותר בעבור ילדכם ובעבורכם.


הוספת מאמר