• 04-12-2018
  • מאת Adva11

עוברים ללמוד בחו"ל

לא כל צעיר אשר סיים את השנים של השירות בצבא הוא גם כזה שאר בהכרח ימשיך אל לימודים במוסד להשכלה גבוהה בארץ. יש כאלה אשר יסתפקו בקורס אחד או שניים כדי להגיע אל המטרה שהיא קריירה מצליחה, או סבירה. יש אחרים אשר יחפשו אחר הקריירה שלהם בארץ אחר בכלל. האם זה דבר אפשרי? בהחלט כן.

לא מעט רופאים בתחום השיניים ובהתמחויות נוספות הם כאלה אשר מחפשים אחר מוסדות להשכלה גבוהה אשר יאפשרו לקבל אותם בתור סטודנטים מן המניין, או בשל האפשרות ללמוד בעלות הרבה יותר נמוכה מזו קיימת בארץ, או בשל העובדה כי תנאי הסף בארץ מחמירים יתר על המידה.

לאחר שמבינים שדבר זה אפשרי בכלל, יש להכין מסמכים נדרשים אצל נוטריונים שעבורם זהו חלק רגיל מן העבודה. מהם אותם מסמכים נדרשים? קרא הלאה.

אלו מסמכים יש להשיג

המסמכים שאותם יש להכין לאחר שמקבלים את ההודעה המשמחת של הקבלה אל הלימודים במקום שבו הוגשה הבקשה, כולל ביצוע של המבחנים הנדרשים שם, כוללים את הדברים הבאים:

הוצאה של ויזת סטודנט בינלאומית. הסדרה של כל אותם התשלומים שאותו מוסד אקדמי דורש מכל סטודנט וסטודנט. יצירה של ביטוח רפואי עבור המיקום הזה שבו עומדים לשהות כמה שנים אחדות. הזמנה של כרטיסי טיסה אל היעד.

יש לוודא מול המוסד האקדמי האם ישנן דרישות נוספות עבור המסמכים, ולדייק ככל האפשר בכל המידע שנמצא שם, כדי שלא יהיו עיכובים ורגעים לא נעימים במקום כניסה מהירה אל תחילת סמסטר ושנה ראשונה. נוטריונים מנוסים יודעים היטב אלו מסמכים עונים על כל דרישה ודרישה, ולכן נותר רק לאחל דרך צלחה.


הוספת מאמר