• 09-12-2018
  • מאת Adva11

משפחה במשבר

כולם מתחתנים מתוך המטרה להישאר בתחום הזה שאליו נכנסו לכמה יותר זמן, למעט כמה כאלה אשר נכנסים אל מערכת יחסים בצורה מאוד לא תמימה עם שאיפת שהן לרוב קשורות אל המעמד של האדם שאליו הם נקשרים בקשרי נישואין רשמיים באותה המדינה.

מה עושים כאשר האמת המרה היא כזו אשר מובילה אל הסיום של מערכת היחסים הזו, עם מעבר אל גירושין ופרידה? זה הזמן שבו מלבד חשבון נפש צריכים גם לדעת לקבל את הסיוע של עורך דין משפחה מקצועי שידריך בשדה מוקשים שבו לא מעט זוגות "נפלו" בצורה די קשה.

היתרונות של פניה מוקדמת

בעוד יצא לעורכי דין מתחום הגירושין שם של כאלה אשר רק מנסים לגרום לפרידות יותר סבוכות ועל ידי כך למלא את כיסם, העבודה של עורך דין בתחום כה רגיש היא כזו אשר מצריכה מיומנות גבוהה תוך הבנה כי מדובר בחיים של משפחה שלמה, ולא רק של הלקוח שיושב מולם.

עורך דין מיומן בתחום דיני המשפחה הוא כזה אשר במידה ונעשתה אליו פניה בזמן מוקדם ככל האפשר,יכול לקדם את המצב של שלום בית, או אפילו להרגיע את הרוחות וליצור את האפשרות של גירושין בהסכמה. אולם כאמור, הכל תלוי בפניה מוקדמת אל עורך דין משפחה, ואל האפשרויות שקיימות באותה נקודה של הזמן.

אף אדם אינו מעוניין באמת כי הגירושין שלו יתארכו להרבה מאוד זמן, וגם האדם עם הכוחות הכי גדולים הוא כזה אשר יגיע אל מצב של התשה. יתרה מכך, עבודה מקצועית של עורך הדין היא כזו אשר יכולה להוביל אל קיצור הפרשה ואל חיסכון ככל האפשר בהוצאות שהוא משמעותי לכל אחד.


הוספת מאמר