• 25-12-2018
  • מאת psichipo

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים - איך? למה? כמה? וכיצד?

כידוע בישראל קיימים המון עסקים קטנים ורובם נסגרים במהלך חמשת השנים הראשונות מיום הקמת העסק? 

מדוע זה קורה? 

ראשית כיוון שהתחרות בישראל גבוהה מאוד, אנו הישראלים באופי שלנו מאוד אוהבים להיות עצמאיים ובשלב כזה או אחר בחיים מחליטים לפתוח עסק. 

במקרים רבים אין לנו את ההכשרה המתאימה והידע הנדרש על מנת להצליח להקים עסק מרוויח ומתפקד ואנו עושים זאת רק כיוון שנמאס לנו ממקום העבודה הקבוע שלנו או מהבוס שלא מפסיק לעצבן אותנו. 

סיבה נוספת לכך שעסקים קטנים רבים נסגרים בישראל היא תשלום המיסים והבירוקרטיה הלא נגמרת במדינה. 
המדינה לא עושה מספיק לטובת העסקים הקטנים ובמקרים רבים בעלי העסקים נקלעים לבעיות תזרים קשות בעסק עד שאין להם ברירה אחרת חוץ מלסגור את העסק בהפסד כואב. 

לכן, שירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים בישראל נמצאים בביקוש מתמיד וחשובים יותר מכל מקום אחר. 

אך כאשר ניגשים לבחור יועץ עסקי לעסק חשוב לבדוק שהיועץ מתמחה בתחום העסק שלכם, מי עמוד מאחוריו, שיש לכם כימיה טובה איתו (בכל זאת אתם הולכים לפתוח לו את כל פרטי העסק שלכם). 

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים חשוב גם לעסקים אשר נמצאים במצב יחסית סביר ומצליחים לסגור כל חודש ברווח, בעבודת ייעוץ נכונה ניתן להפוך את הרווח הזה במקרים רבים למשמעותי הרבה יותר. 

היתרון הגדול הוא שרוב חברות הייעוץ לא גובות תשלום עבור פגישת היכרות כך שכל בעל עסק יכול להיפגש עם חברה לייעוץ עסקי ולהחליט לאחר הפגישה האם לדעתו ניתן לשפר את תוצאות העסק בעזרת אותו יועץ עסקי. 

אנו ממליצים לקרוא על הייעוץ לעסקים קטנים במאמר המצורף כאן בקישור בהרחבה ובגדש על הדברים החשובים באמת החלטה האם ללכת ליועץ עסקי וכיצד לבחור נכון. 

להרחבה על ייעוץ לעסקים קטנים וכיצד לבחור יועץ לחצו כאן


הוספת מאמר