• 04-01-2019
  • מאת avitheking12

האם ניהול תיקים אכן משתלם

אם יש לכם סכום כסף אתם צריכים לנהל אותו נכון על מנת להפיק ממנו את המרב. ניהול תיקים בעידן המודרני הוא מקצוע לכל דבר. היום בכדי להשקיע כספים אתם לא צריכים לדעת לבחור בעצמכם את אפיקי ההשקעה, לסחור בעצמכם ולקבל את כל ההחלטות. בדיוק בשביל זה יש אנשי מקצוע. כיום, ניהול תיקים מתבצע בעיקר על ידי בתי ההשקעות וזוהי גם ההמלצה שלנו בעבורכם.

ניהול תיקים צמוד

הבחירה של רוב המשקיעים היום היא ניהול תיקים צמוד בבתי השקעות כאשר התיק מנוהל בידי מנהל השקעות מיומן ומוסמך. המנהל נמצא בקשר ישיר עם כל המשקיעים ומעדכן אותם באופן רציף על הנעשה. המשקיעים נהנים כך מיחס אישי. הם פונים אל מנהל התיק בכל שאלה או בקשה ומקבלים מענה מקצועי.

מנהל התיקים מקבל מהמשקיעים הרשאה לבצע פעולות בחשבון הבנק אותו פתחו במיוחד בעבור תיק ההשקעות. המנהל עוקב אחר הנעשה בשוק הפיננסי ומבצע בהתאם פעולות מתוך מטרה להגיע למקסימום רווח תוך מינימום סיכון. ניהול תיקים אישי כזה הוא זה שמעניק לכם את המענה הטוב ביותר בענף ההשקעות.

האם יש גם סיכונים?

ניהול תיקים כולל הגדרת סיכונים. בעבור כל תיק השקעות מגדיר המנהל רמת סיכון מתאימה ופועל בהתאם. המנהל לא לוקח סיכונים מיותרים ומקפיד לפעול בהתאם לרמת הסיכון שאתם קבעתם בעבורו. זאת על מנת שלא לקחת סיכונים מיותרים שעלולים להביא להפסדים. יש לציין שברוב המקרים נטילת סיכונים נדרשת על מנת להשיג תשואות גבוהות. כדאי לקחת זאת בחשבון ולהתייעץ עם מנהל התיק בהתאם.

על מנהל תיקים להחזיק רישיון ניהול תיקים מטעם משרד האוצר. על מנהל התיקים להרכיב את חבילת השירותים בהתאמה אישית לכל לקוח. עליו לפעול לטובת הלקוח במסירות ולהקפיד על גילוי נאות.


הוספת מאמר