• 10-01-2019
  • מאת avitheking12

סוגים של שטיחי פי וי סי

הפופולריות הרבה לה זוכים שטיחי פי וי סי בשנים האחרונות הביאה להתפתחות של דגמים חדשים. כיום לצד הדגמים המרובעים הרגילים אפשר למצוא גם  שטיחים עגולים עשויים פי וי סי, שטיחים מאורכים ושטיחים במידות גדולות. גם העיצובים של השטיחים הפכו מגוונים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו היום בקלות כמה דגמים שהוא אוהב. פי וי סי משמש היום חומר גלם מוביל בעיצוב הבית המודרני.

שטיחים עבים

אם חשבתם עד היום ששטיחי פי וי סי הם בהכרח שטיחים דקים – הגיע הזמן שתכירו את הדגמים החדשים. השטיח החדש שלכם יוכל להיות עבה, רך ונוח לשיבה ודריכה. הדגמים העבים משמשים כשטיחי מטבח נוחים לעמידה וקלים לניקוי.

שטיחי פי וי סי לחדרי ילדים

בעבור חדר הילדים נרצה לבחור שטיח נוח לשימוש, בטיחותי וצבעוני. הילדים מבלים שעות ארוכות במשחק על השטיח כך שעלינו לבחור בעבורם שטיח נוח שיהיה גם קל לניקוי. ניתן למצוא היום שטיחי פי וי סי בדגמים ייעודיים בעבור חדרי ילדים.

שטיח פי וי סי לסלון

הסלון הוא אחד החדרים המרכזיים בבית. זהו החדר בו אתם נוהגים לארח ובו המשפחה כולה מבלה יחד. שטיח הוא פריט חובה בעבור כל סלון בכל חודשי השנה. בעונת החורף נבחר בשטיח מחמם ובעונת הקיץ נבחר בשטיח קליל יותר. שטיח פי וי סי יהיו בחירה אידאלית בעבור חדרי  סלון שמעוצבים בסגנון מודרני. אם אתם מחפשים שטיח קל לניקוי, נוח ובעיקר, מודרני ולא שגרתי - שטיחי פי וי סי הם התשובה.

יתרונות של שטיחי פי וי סי

עמידות בפני נוזלים. ניקוי קל. עיצוב מודרני. רכות. מתאימים למקרים של אלרגיה לאבק או צמר. אידאלים בעבור בתים עם חיות מחמד. מחירים הוגנים.


הוספת מאמר