• 24-01-2019
  • מאת אוריקונת

אם אתם באילת תאזינו לרדיו

כיום עם התפתחות הטכנולוגיה תחנות רדיו רבות הפכו להיות אינטרנטיות ואפילו בפייסבוק תמצאו מנהלי תחנות אשר משמיעים בשידור חי רדיו ומשם הם מתפרסמים לכל, אך תחנות הרדיו האזוריות שמושמעות בסקלה פחות מושמעות אלה אם הן ממש ידועות כמו רדיו לב המדינה שהיא תחנה אזורית אך מוכרת מאד בעיקר בזכות תוכניתו של אליקו כהן, או 103FM, רדיו ללא הפסקה עם שלל תוכניות ידועות כמו מועדון ארוחת הבוקר, תכנית הבוקר של התחנה, ממשיך בזאבי עצבני שעבר ליומיים בשבוע ויהורם שפטל בימי חמישי, אופירה וברקוביץ ועוד רבים אחרים, אך כאשר מגיעים לאילת לא ממש יודעים על התחנה הזו ומה היא משדרת.

האילתים מכירים את התחנה "קול הים האדום" שמתנגנת בסקלה ב-102FM ואת תחנת הרדיו האינטרנטית "רדיו חוף אילת" שהוקמה בשנת 2013 על ידי היזם והבעלים, גיא שישו, בניהול המנכלית חנה זיו זרקה וכמובן המנהל הטכני אריק טלמור.

התענוג בתחנה זו היא העובדה שתוכלו להאזין לתכנים של זמרים בתחילת דרכם, תכנים מגוונים של ספורט, מוזיקה, תרבות ומכלול של מוזיקות שונות כמו ג'אז, בלוז, שירי נוסטלגיה, מוזיקה ישראלית ולועזית ועוד...

ראיונות עם זמרים ואומנים מכל מכלול הז'אנרים זה לא דבר מובן מאליו ותחנת "רדיו חוף אילת" נותנת אפשרות לכל אלו להביע את עצמם ולתת להם במה לכן כל אחד יכול להתחבר לתחנה זו כי היא מדברת לכולם.

תוכלו להאזין גם לראיונות עם בעלי עסקים מקומיים שגם להם ניתנת במה להרים את העסק שלהם ולתת למאזין ידיעה על מה העסק שלהם, פרסום מבלי תשלום אך ורק שיכירו אותו, לכן אם אתם מחפשים מבצעים מעניינים כשאתם באילת אתם יכולים להתעדכן בתחנת הרדיו הזו ולדעת למי ולאן לגשת.

תחנת הרדיו אינה תחנה מסחרית היא הוקמה לתת שירות למען התושבים של העיר אך כלל האוכלוסיה יכולה ליהנות מתחנה זו בשל תכנייה הרבים והטובים ובעיקר תכנים חדשניים ומעניינים לכל מאזין.

התחנה משתפת תכנים מתחנות רדיו אינטרנטיות אחרות גם כן ויוצרת שילוב מעניין בין שלל תחנות כדי לתת עוד במה גם לאחרות שכלל המאזינים יכולים ליהנות משלל רחב של תכנים מכל תחנה במקום אחד.


הוספת מאמר