• 24-01-2019
  • מאת avitheking12

דיאטת כאסח בריאה – האם זה אפשרי?

כולנו מכירים דיאטות כאסח כדיאטות לא בריאות ולא נעימות באמצעותן מצליחים לרדת במשקל מהר. אנחנו כאן בכדי לגלות לכם שאפשר לבצע דיאטת כאסח גם מבלי להישאר רעבים, מבלי לפגוע בבריאות הגוף ומבלי לשתות כמויות לא הגיוניות של מים.

תחילה, חשוב להבהיר שאנו מתנגדים לדיאטות שפוגעות בבריאות הגוף ולא מספקות לו את כמות האנרגיה הדרושה לו. גם בתהליכי ירידה במשקל עלינו להמשיך להקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת. דיאטת כאסח אמנם לא תהיה דיאטה שתכלול פחמימות רבות או סוכרים אך היא כן תכלול פירות, פחמימות מלאות במידה וחלבונים (דלי שומן).

מהי דיאטת כאסח?

ההגדרה של דיאטת כאסח היא דיאטה בה תצליחו להשיל 3-5 קילוגרמים ממשקלכם בשבוע. זוהי דיאטה קיצונית אותה אפשר לבצע רק לפרק זמן קצר של שבוע עד שבועיים. חשוב לבצע דיאטות כאלו בליווי של דיאטנית או אנשי מקצוע בתחום הדיאטות. בהעדר ליווי מקצועי התוצאות של הדיאטה אינן מחזיקות מעמד לטווח ארוך.

איך בוחרים נכון את מסלול הדיאטה?

חיפוש מהיר אחר תפריט דיאטת כאסח ימצא לכם אלפי תוצאות. רוב התוצאות יהיו שגויות, לא בריאות ואף מסוכנות. על מנת לשמור על הבריאות שלכם וגם על המשקל החדש ההמלצה שלנו היא על מומחים בתחום הדיאטה והתזונה. על דיאטת כאסח לכלול מרקים, ירקות ופירות יחד עם הימנעות ממשקאות ממותקים וכל סוג של ממתקים.

אל הדיאטה מתלווה כמובן שינוי באורח החיים. יהיה עליכם להקפיד על ביצוע פעילות גופנית יומית קבועה. אם בחרתם לא נכון במסלול דיאטה שאינו מספק מספיק קלוריות לגוף אתם צפויים להרגיש עייפים ורעבים. צריכה נמוכה של קלוריות תגרום לרמת אנרגיה נמוכה שתקשה עליכם לבצע פעילות גופנית. פנייה אל אנשי מקצוע בתחום התזונה תמנע מצבים כאלו.


הוספת מאמר