• 27-01-2019
  • מאת Adva11

הדרך לרווח עוברת אצל מנהלים

הרבה אנשים חוששים להיכנס אל העולם הזה של הבורסה, והם די צודקים. הרי כל הזמן מראים בחדשות לגבי מניה אחת או אחרת אשר התרסקה, ולומדים להכיר תעשיות שלמות שהתאדו לאחר שנים רבות שבהן המניות הללו היו בין אלה שמובילים את המדדים.

מה עושים בכל זאת כאשר מבינים כי פיקדון בבנק הוא לא הדבר שיוביל אל הצמיחה הרצויה בכסף שאותו חוסכים? שהדרך לחסכונות עם רווחים גבוהים עוברת דרך הבורסה, רק אצל מנהלי תיקים שמתמחים בפעולה של ניהול תיקים יכולים למצוא את התשובה.

אל תנסו את זה לבד

בכל הנוגע אל שוק ההון מה שחשוב להבין הוא שלא ממש יודעים יותר מידי, ועל מנת לבצע את ההשקעות הכי נכונות בבורסה חייבים להיות עם בקיאות רבה בעניין. יכולים להיות מעורים באופן ההשקעות כשאר מנהל התיק יכול להבין בצורה ברורה האם מבקשים לבצע השקעות באופן שמצריך השקעה לטווח ארוך או כזו שבה לפחות רלבנטי השקעה לטווח כזה ארוך, כי זקוקים לכסף תוך כמה שנים, במהרה.

מנהלי תיקים הם כאלה אשר לומדים בצורה מעמיקה את שוק ההון עוקבים אחר כל מה שנעשה בתחומו ויכול להשפיע על המסחר, ולכן זה ראוי להפקיד בידיים נאמנות את הכסף הרב, אך תמיד לעקוב אחר הנעשה כדי לראות את הסטטוס של התיק בכל שלב ושלב.

ניהול תיקים היא פעולה מורכבת למדי, ואיך מורכב התיק היא לא דבר שנעשה בצורה שווה לכל אחד, אלא באופן שבו מתאימים באופן הכי אישי ופרטני כדי שהתשואה והצמיחה של תיק ההשקעות תהיה בהתאם לציפייה. יש כל כך הרבה מקומות שבהם אפשר לבצע את ההשקעה, וחלוקה טובה היא כזו שתניב את התיק הכי מוצלח.


הוספת מאמר