• 06-02-2019
  • מאת Adva11

עיצוב מתחיל מהרצפה

איך שלא מסתכלים על זה הבחירה של העיצוב תהיה מושפעת בצורה רבה מהחיפוי אשר נבחר בראש ובראשונה עבור האזור של הצפה, כאשר החלל הזה ממשיך אל עבר כל החדרים של הבית ויכול להיות שונה רק על ידי הבחירה של חומר נוסף שאותו מניחים או מתקינים על גבי האריחים הללו לפי בחירה.

באופן די מסורתי רבים בוחרים בהתקנה של שטיחים שגם מקנים מראה נעים לרצפה וגם יוצרים אזור נעים יותר לדריכה עם בידוד של הקור שבוקע מן הרצפה בימים של החורף הקר, אולם ישנה אפשרות נוספת שאיתה לא צריכים להשתעבד אל העבודה של הניקיון וזו כוללת שטיחי פי וי סי שהרמה שלהם הולכת ועולה בהתאם לשדרוגים בעולם הטכנולוגיה.

מה השתנה השטיח הזה

כמה כבר יכול להיות שונה חומר כמו פי ויס אשר גורם לקרן שלו לעלות מחדש בסביבה של הבית והעסק גם? רבות. אנשים לא אוהבים להיות מוטרדים מעבודה של ניקיון בצורה כה גבוהה, וגם אם מביאים עוזרת לניקיון הבית עדיין זה יוצר לחץ רב וחשש כי שטיח יוקרתי יתלכלך כהרף עין ואותו יש לנקות רק על ידי חברת ניקיון מתאימה.

לעומת השטיחים הללו, שטיחי פי וי סי מאפשרים לשבת במנוחה, וגם כאשר משהו נשך על השטיח, ניקיון מהיר עם מגבון לח עושה את העבודה בצורה מהירה וללא כל דאגה. לכלוכים יבשים יותר ניתן לשאוב כהרף עין בסיוע של שואבי אבק רובוטיים או כאלה שמגיעים ללא חוט בכלל, ובכך מקבלים גם שטיח שמקשט את הרצפה וגם שטיח קל לתחזוקה כשאר המבחר של השטיחים העשויים PVC הוא כזה שגדל ככל שהטכנולוגיה מביאה לייצור והדפסים בצורה מהירה וגבוהה.


הוספת מאמר