• 17-02-2019
  • מאת אוריקונת

איפור לפורים דגשים

פורים בפתח ותחפושת כבר יש אך מה עם איפור תואם? בשני האחרונות החל טרנד חדש שהאיפור הוא התחפושת וניתן לשלב בו אביזרים לחדד את התחפושת, יחד עם לבוש תואם שבפועל הוא לא חייב להיות קנוי כיחידה אחת אלה חולצה חצאית או מכנס, אוברול ואף שמלה מהיום יום שלנו.

האיפור של התחפושת הוא צריך להיות קפדני אך יחד עם זאת ללכת על אותו קווי המתאר של הפנים שלכם, כדי שהאיפור יהיה תואם לפנים שלכם אתם צריכים לראות היכן קוי הלחיים, הלסת, האף והמצח ( ה-T שנמצא באזור הגבות) כדי שצורת האיפור תשב עליכם נכון.

כל פנים הוא קאנווס שונה, לכן כל איפור ייצא אחרת, אם השתמשתם במדריך איפור אינטרנטי קחו בחשבון שהמדריך עצמו נראה שונה מכם ולכן התוצאה תהיה זהה אך לא קופי אחד לאחד אלה אם אותם קווי דמיון כמו איפור נמר למשל, על אחד זה יכול לצאת ככה ולשני אחרת כי הפנים אינם דומים, המצח גבוה יותר או נמוך יותר, הלסת מרובעת או עגולה, האף נשרי, מחודד או עבה יותר וכך הלאה.

מה שצריך להיות זהה היא הטכניקה, כל השאר שטויות, לא צריךלהשתמש באותו החומר בדיוק, ניתן לעשות זאת גם מאיפור שקיים אצלכם בבית, לבן הוא אותו לבן, צהוב הוא צהוב וכן הלאה, אם בכל זאת הלכתם על רכישת איפור זהה ודאו שיש תו תקן של איכות המוצר ותוכלו לקחת משהו בסגנון ולאו דווקא את המוצר היקר שהמדריך המליץ עליו.

תנו פאן אישי, חלק ניכר מהיופי של איפור התחפושת הוא שאת עצמכם אתם כבר מכירים ופחות או יותר לאפר את פניכם אתם יודעים, לכו על הקו הזה בשילוב הגוונים שתרצו להתאים והתוצאה תהיה נפלאה.

איפור ילדים וגברים מעט שונה מאיפור נשים, למה? כי להם אין סבלנות אז בכדי שלא יווצר מצב שתרדפו אחריהם למדו כמה פעמים את המדריך, תראו אותו שוב ושוב, עקבו אחר אותן תנועות והשמת הגוונים כי בפועל ילדים צריכים להיות בגן ובבתי הספר בשעה מסוימת ולא ניתן לאפר אותם שעות, אז שננו היטב את המדריך ובעת האיפור שימו אותו כמסייע אך לא כפעם ראשונה, אלה כנותן טיפים יותר.

עם ילדים מומלץ להתייעץ לפני כן אם כזה איפור הם רוצים על עצמם ואף לערוך טסטים לפני, לרוב ילדים פוחדים לראות משהו שונה על עצמם או מסכה אחרת זה מלחיץ אותם אז אם אתם רוצים שהנמר יראה נמר, ערכו טסט עליו כמה ימים לפני לראות את התגובה של אותו הילד, ישנם כאלה שיזרמו ויתלהבו וישנם כאלה שיפחדו וגם זה בסדר.


הוספת מאמר