• 23-03-2019
  • מאת astrology

ייעוץ נומרולוגי

בתהליך הייעוץ נבנית מפה, שבאמצעותה ניתן ללמוד הרבה דברים על האדם. למשל אתגרים שניצבים בפני האדם, קשיים שמלווים אותו , נקודות חזקות באישיותו ונקודות עליהם יש לעבוד.

 

ניתן לאבחן משברים בחייו של אדם,  למשל משברים כלכליים או זוגיים.  משבר מקצועי - האם לאדם כדאי להיות עצמאי ולפתוח עסק והאם הוא מתאים לכך. ניתן לבדוק אילו מקצועות מתאימים לאדם ומה כדאי לו ללמוד. אדם שמקים עסק עם שותף, ירצה לבדוק האם השותף אמין או שעליו להיזהר משותפות זו.

 

הכוונה מקצועית

 

בעזרת הנומרולוגיה  ניתן להכיר את כישרונותיו של האדם, אופיו וייעודו  בחיים. האינפורמציה שנקבל תעזור להתאים לאדם עיסוק אשר יתאים לו והוא יהיה מוצלח בה. הנומרולוגיה מסייעת לכוון אדם למסלול מקצועי מתאים.  נלקחים בחשבון מספר נתונים כמו: שם הלידה המלא כפי שהוענק לאדם ע"י  הוריו, והרשום בד"כ בתעודת הלידה. המרכיב השני הוא השם הנוכחי המלא, שם שעבר שינוי עקב  החלטת האדם לשנות את שמו או בשל  נישואים. השלישי הוא  תאריך הלידה המלא של האדם.

הכרת ילדנו

המספרים עוזרים לנו להכיר את ילדינו כפי שהם באמת. להבין ולקבל אותם למרות הציפיות השונות שלנו מהם. לעיתים הקשר עם ילדנו מורכב ובעייתי, ולכן הייעוץ ילמד אותנו לבנות מערכת  היחסים טובה יותר המושתתת על כבוד.

יעוץ זוגי

 

האבחון מסייע לנו לבחור בן זוג המתאים לנו. תאריך הלידה יכול לגלות לנו פרטים שלא ניתן  לראות בהכרות שטחית, בה האדם לובש מסיכה ומציג עצמו כפי שהיה רוצה שיראו אותו ולא כפי שהוא באמת. באמצעות המספרים נכיר את האנשים הקרובים לנו ביותר ולמצוא הסבר למערכת היחסים שלנו עמם, אם במסגרת המשפחתית או במסגרת העבודה.

 הורוסקופ

מוזמנים להתייעץ בטלפון עם המיסטיקנים שלנו - https://astrologyandmysticsonphone.com/


הוספת מאמר