• 25-03-2019
  • מאת אוריקונת

טיל נפל במושב משמרת שבלב השרון

היום בוקר הודיעו בחדשות השעה 06:00 ברדיו גלי צה"ל על דיווח בו נפלה רקטה במושב משמרת בשרון ובארוע נפגעו שבעה אזרחים בפגיעת הטיל שנפל על בית משפחה במושב.

לאחר מכן כל אתרי החדשות, ערוצי הטלוויזיה והרדיו יצאו במשדרים מיוחדים על נפילת הרקטה בשרון לעומת כל מה שקורה בדרום הארץ כבר ארבע שנים, אך כשזה מגיע למרכז הארץ הדבר מעניין יותר מאשר הדרום שביער כבר מספר שנים.

בנינין נתניהו הודיע על קיצור הביקור שלו בארצות הברית לאחר שיסיים את פגישתו עם נשיא ארצות הברית, דונאלד טראמפ, על הכרת הגולן כריבונות ישראלית, כאילו ש-57 שנים היא לא הייתה בריבונותינו, פתאום מישהו נזכר לעלות נושא כה נידח מאשר הדבר האמיתי- רקטות מכוונות אל עבר מדינת ישראל מתוך רצועת עזה ובכל לחיצת כפתור פשוטה הטילים משוגרים אל ישובי הארץ, והדבר הכי אבסורד הוא שחמאס אמר שהדבר קרה בטעות, בגלל מזג האויר.

הגולן יותר חשוב כרגע מהטיל המכוון?

פגיעה ישירה בבית עם 7 פצועים בניהם פעוטות שני הורים, אישה בת 60 וילדה בת 12 שרצה למרחב מוגן אל סבתא במושב ונפגעה מכך בפלג גוף תחתונה ובנוסף 4 כלבים נהרגו מהפגיעה הישירה כאשר היו במקום נפילת הטיל זה הרבה יותר חשוב לשוחח בישיבה מול כל דבר אחר, עצם כך שיש עלינו טילים מכוונים על ישובים אזרחיים, על אנשים חפים מפשע ולא על מטרות צבאיות, אלה על העם עצמו והעולם שותק ויותר גרוע מכך ראש הממשלה מעלים עין לגבי אותם טילים מכוונים זה יוצר לעם פחד וחוסר ביטחון.

בינתיים בשאר הישובים התושבים מתחילים לחשוש וחושבים כי יקרה פה התחממות בקרוב וכי צריך לדבר עם הילדים על המצב הבטחוני ואולי גם על מצבים בהם הם יצטרכו לרוץ אל מרחב מוגן בזמן הקרוב, אם המצב לא ישתנה בקרוב נכנס לטפטופים למרכז ולא למציאות שבה הייתה בועה עד היום.


הוספת מאמר