• 30-03-2019
  • מאת avitheking12

דיאטה מהירה עם אכילה מחוץ לבית

אכילה מחוץ לבית מהווה את אחד הקשיים המשמעותיים ביותר בדרך לירידה במשקל. אך בתקופה בה רוב העובדים נוהגים לסעוד את ארוחת הצהריים במסעדות ורוב הבילויים שלנו כוללים גם אכילה – עלינו לדעת איך להמשיך ליהנות מחיי חברה עשירים מבלי לפגוע בדיאטה. אפשר לעשות דיאטה מהירה ולהגיע לתוצאות גם כאשר אתם מבלים בבתי קפה ומסעדות עם חברים. כל שעליכם לעשות הוא לדעת איך להרכיב לעצמכם ארוחה משביעה ומזינה במסעדה עם מינימום קלוריות.

מה שותים?

הצע הראשון כמעט בכל דיאטה מהירה יהיה וויתור על שתייה מתוקה לטובת שתיית מים. גם כאשר הארוחה העסקית במסעדה כוללת שתייה קלה חינם אתם תתעקשו לשתות רק מים. אלו שאינם מסוגלים לשתות מים יוכלו להזמין פעם עד פעמיים בשבוע משקה קל דיאט. חשוב להבין שמשקאות הדיאט מכילים חומרים מזיקים שגורמים לכם בהמשך לאכול יותר.

מה אפשר להזמין במסעדה?

דיאטה מהירה משמעה שאתם מעוניינים בירידה מהירה במשקל. על כן, בתקופת הדיאטה לא תוכלו להזמין מנות מטוגנות, מנות עם שמנת ואף מנות שכוללות כמות גדולה של סוכר. כך תתבקשו לוותר על פסטות, מאפים, מאכלים מהמטבח הסיני והתאילנדי שמכילים כמות גדולה של סוכר. במסעדות בשרים תתבקשו לבחור מנות חזה עוף צלוי או נתחים אחרים עם אחוזי שומן נמוכים.

כיום כמעט בכל מסעדה מגישים מנות של ירקות טריים או צלויים וסלטים. אך רגע לפני שאתם ממהרים לזלול את הסלט חשוב לוודא שהוא אינו כולל גבינות עם אחוזי שומן גבוהים, קרוטונים, תוספות מטוגנות או רטבים עשירים בקלוריות. תפריטי דיאטה מהירה לא נועדו להשאיר אתכם רעבים על כן תוכלו לאכול לצד הסלט גם פרוסת לחם קל.

אם אנכם בטוחים באיזו מנת לבחור כדאי להתייעץ עם המלצר/ית ובמידת הצורך להפנות שאלות אל השף ולבקש הכנה של מנה תוך מינימום שימוש בשמן.


הוספת מאמר