• 22-04-2019
  • מאת Adva11

משרד שגם נראה מכובד

משרד הוא הלב הפועם של העסק. עם כל הכבוד לאתרי תדמית נפלאים ומעוצבים, עדיין המשרד הוא המקום שבו עושים את מירב העסקים, ואם זה משרד של עסק מכובד, הוא חייב להיראות בהתאם ולשדר את האווירה הכי נכונה ורצויה.

משרדים כמו אלה של עורכי דין מחייבים מקום שבו העיצוב מעניק תחושה של ביטחון, כי הלקוח אשר נכנס לשם רוצה לדעת כי התיק שלו נמצא בידיים נכונות, של צוות עבודה איכותי מהדרגה הראשונה במעלה בתחום של עריכת דין שאליו הוא פונה על מנת להשיג תוצאות.

יצירה של עיצוב משרדים יוקרתי היא כזו שחייבת להיעשות על ידי מעצבים מביני עניין שיש להם ניסיון עבודה עם בעלי עסקים, ועם עיצוב של חלל שמשדר יוקרה בהתאם לחזון של בעל העסק ולא רק לפי הקווים המנחים של עסק מכובד.

זה עניין של חמשת החושים והחיבור בין המותג לבין המקום שבו הוא נמצא. וכל אלה בשילוב הרמוני מביא לקוחות להתרשמות מאוד חיובית שמצעידה אותם לא פעם לסגירה של עסקה.

איפה מעצבים משרד כזה

עיצוב של חלל פנים הוא הדבר שאותו מבצעים דרך מעצב פנים שמומחה בתחום הזה של עיצוב משרדי יוקרתי עבור עסקים. מדוע זה חשוב לבצע את העבודה מול מעצב ולא באופן עצמאי? מכיוון שמעצב פנים מבין את הצרכים של העסק ומתוך הניסיון בתחום הזה של עיצוב יכול להביא את חלל הפנים להיות כזה שגם נעשה הרבה יותר יעיל מבחינה תפעולית, וגם יוצר את גורם המשיכה עבור הלקוחות שמגיעים לשם עם חוות דעת שהיא הרבה יותר חיובית.

זה מה שמפריד בין מקומות שמבינים את ההשקעה הזו, לבין אחרים שלא מפנימים כי עבור עסק חייבים לבצע הוצאה חכמה שחוזרת אל כל בעל עסק בצורה של תדמית ומיתוג נכון בכל החלל.


הוספת מאמר