• 24-04-2019
  • מאת yolomedia

בחרתי לקחת אמן חושים ליום ההולדת 30 ונחשו מה? נהנו בטירוף

איך עלה לי הרעיון לקחת אמן חושים ליום הולדת 30 של חבר?

טוב אז בתור התחלה, זה לא ממש עלה לי בצורה מקורית, לא מזמן בחברת ההייטק שבה אני עובד, הוחלט להזמין לכבוד בואו של חג הפסח אמן חושים שיבוא וייתן מופע בשביל לשבור קצת את השגרה.

חלקנו הגענו בפקפוק, חלקים לא הגיעו בכלל (כן יש אנשים כאלה...) וחלק היססו אבל הציצו מדי פעם מתוך חדר האוכל שהשקיף על הרחבה שבה הוא הופיע. אני אגיד לכם מה? לאט לאט הרחבה התמלאה ובסופו של דבר ספקנים ומעריצי קסמים כאחד התאגדו והצטופפו באותו המקום. לא יודע להסביר איך אבל היה משהו מרתק בקסמים שבאמת איתגרו אותנו שכלית - "איך הוא עשה את זה?!" עלה לא פעם ולא פעמיים במופע.

כמו מה למשל?

אני פשוט אספר לכם על קסם שבאמת ריתק אותי ולא הצלחתי להבין את ההיגיון שמאחוריו. אמן החושים אמר לאחד מהנוכחים להגיד מספר. הוא אמר את המספר ואז אמן החושים הראה לו שזה גם המספר שרשום לו על הפתק. לאחר מכן, אותו חבר מהקהל ניגש אל אמן החושים והקריא מה כתוב על הפתק אחד לאחד. בפתק היה כתוב בדיוק מה שאותו החבר לבש בכל פריט ובדיוק מה הספרה שיגיד. איך הוא עשה את זה? קשה לדעת.

ואיך זה שדרג לאותו חבר את יום ההולדת?

אז ככה... אם הגעתם לגיל 30 או אתם אפילו נמצאים ב20 פלוס המאוחרות שלכם, אז הרי שגם אתם וודאי מרגישים שנמאס לכם מפאבים ונמאס לכם לצאת ולהרים לחיים לכבוד יום הולדת כזה או אחר. מתחשק לכם לשבור שגרה, להפוך את היום יום הבנאלי למשהו קצת אחר. אז החלטנו ללכת על קוסם למבוגרים שזה בעצם אמן חושים לכל דבר ועניין. 

בחיים שלכם לא ראיתם בני 30 כל כך מרותקים למקום אחד. כולם צועקים בהתלהבות, כולם מחייכים וכולם המומים בכל פעם שהשכל וההיגיון הישר מאותגרים. להגיד לכם שזה היה שווה כל שקל? לחלוטין. לפעמים נחמד לחזור לבידור הישן והטוב ולהיזכר כמה זה כיף.


הוספת מאמר