• 24-04-2019
  • מאת avitheking12

עצות של בעלי ניסיון להרכבת תפריט דיאטה מהירה

השאיפה לרדת במשקל מהר משותפת להרבה מאוד גברים ונשים. מה עושים כאשר נדרשת ירידה מהירה במשקל לקראת אירוע? איך אפשר לשמור על תפריט דיאטה מהירה גם תוך אכילה במסעדות עם חברים? המשיכו לקרוא ותמצאו את התשובות.

ירידה במשקל לקראת אירוע חשוב אפשרית באמצעות תפריט דיאטה מהירה. משמעות הדבר היא  ירידה מהירה במשקל בתוך כמה שבועות. התפריט מומלץ לקראת אירוע, לקראת תחילת שנת הלימודים באוניברסיטה ולקראת טיולים. חשוב לציין שלא מדובר בתפריט דיאטה לא הגיוני או לא בריא שכולל רק סוג מסוים של מזון ומשאיר אתכם רעבים ברוב שעות היום.

התייעצות עם אנשי מקצוע

ממש כפי שלא תעמדו מול בית המשפט ללא התייעצות עם עורך דין – כך גם לא תתחילו בדיאטה מבלי להתייעץ תחילה עם דיאטנית או תזונאית. ההתייעצות עם אנשי מקצוע תסייע בהרכבת תפריט מאוזן ובריא. ההבדלים בין תפריטי דיאטה מהירה שהורכבו על ידי דיאטניות לבין תפריטים שהורכבו על ידי חובבנים בתחום ניכרים בתוצאות, ביכולת שלכם לשמור על התוצאות ובהשפעה של הדיאטה על בריאות הגוף והנפש.

איך אפשר לשמור על תפריט דיאטה מהירה גם תוך אכילה במסעדות עם חברים?

אחד הקשיים המרכזיים ביותר בשמירה על תפריט דיאטה מהירה הוא אכילה במסעדות עם חברים. בין אם החלטתם לספר לחברים שאתם בדיאטה ובין אם לא, ביקורים במסעדה מאתגרים את הדיאטה. ההמלצה היא כן לשתף חברים קרובים ועמיתים לעבודה בכדי שתוכלו לקבל מהם תמיכה. כמו כן, אין חובה לוותר על ביקורים במסעדות גם כאשר אתם מוגבלים לתפריט דיאטה מאוד ספציפי. היום כמעט בכל מסעדה תוכלו למצוא מנות של סלטים טריים ושאר מנות דיאטטיות. על מנת הקינוח ושתייה מתוקה יהיה עליכם לוותר לטובת ירידה מהירה במשקל.


הוספת מאמר