• 16-05-2019
  • מאת Adva11

ניהול תיק השקעות אישי

יש אנשים אשר להם יש כמה מאות אלפי שקלים ואף הרבה הרבה יותר מסכום זה שאותם הם רוצים להשקיע בשוק ההון ובכל מיני סוגים של השקעות שאותן הן לא ממש מבינים. מה עושים על מנת להיפתח אל השוק במלוא הדרו ולגלות את כל האופציות אשר קיימות לרשות המשקיע ההרפתקן מבלי שהוא עצמו מבין דבר וחצי דבר? כאן נכנס התחום של ניהול תיקים עבור אנשים בעלי ממון בסדר גודל כזה או אחר, כאשר יש כל מיני בתי השקעות שדרכם ניתן להתחבר באופן מהיר אל תיק השקעות אישי שמנוהל על יד טובי המוחות בארץ הזאת.

תמיד ראוי לעשות השוואה

למרות שחשובים כי על פניו כל סוג של חברה או בית השקעות שמציעים ניהול של תיק השקעות הן אותו הדבר, כאשר יורדים אל עומקם של כל הפרטים מגלים לא מעט הבדלים אשר מסייעים להתקדם אל עבר השקעה של הכסף המקום מסוים של ניהול תיקים.

מה יכול לקדם את הבחירה של מקום הכי נכון לכל אחד בצורה אישית? העובדה של הקשר האישי בין נציג המקום לבין האדם המשקיע. לא כל חברה מעניקה שירות שזמין באותן השעות ולא כל חברה מאפשרת יצירת קשר באופן כה הדוק עם העדפה בולטת לבירור פרטים דרך שירות וירטואלי, שאולי לא לכל אחד מתאים.

מה מלבד זאת ראוי לבדוק? לפעמים החברה עצמה היא זו שעושה את הסינונים הראשוניים על ידי כך שה לא מאפשרות את האופציה של פתיחת תיק עבור אדם שלא מגיע עם מספיק כסף להשקעה. אולי מדובר בהבדל של מאה אלף שקלים, אבל אם הם לא קיימים אצל אחד וכן אצל השני, יש כאן סינון ברור שאת חלקם מסוים של המשקיעים בלבד מעביר.


הוספת מאמר