• 29-05-2019
  • מאת Adva11

בית בצבע שלכם

הצבע האהוב הוא כזה אשר מעיד במידה רבה על סוג האנשים שאתם, ולכן, כשאר בוחרים צבע מסוים עבור הבגדים, המוצרים ואפילו עבור הקירות של הבית ניתן לראות כי האקט הזה של הבחירה מושפע ממה שאנחנו באופן אינטואיטיבי מעדיפים ומרגישים הכי בנוח איתו עבור כל הדברים שאנחנו קונים.

דבר זה נכון גם עבור התאמת צבעים לבית שבו אנחנו גרים, כאשר אין זה משנה אם זו דירה שאנחנו שוכרים או דירה שאותה אנחנו במיטב כספינו קונים. דירה ההיא המקום הזה שבו אנשים נוטים לבצע את ההשקעה הכי גדולה מבחינה כספית, וזה מתחיל ונגמר בשילוב של צבעים שמשתלב בצורה בולטת עם איך שאנחנו מרגישים עד ליצירה של צבעים הרלבנטיים לבית באופן מושלם.

הכל נעשה במידתיות

ההתאמה הזו של הצבעים צריכה להיות גם במידה הנכונה, אך יותר מהכל נכונה עבור סוג החלל ועבור האופי של אותם אנשים אשר לפעמים חולקים את אותו החלל, ולפעמים נכנסים אל מקום שמיועד אך ורק עבורם. מה הצבע הנכון? איך יוצרים התאמת צבעים לבית בצורה נכונה? חשבו על צבע שאליו אתם הכי נמשכים ומשם תתקדמו אל עבר סכימה שבה הוא נוכח בכמות שאינה מכבידה ובטונים שנכונים לאווירה.

מה זה אומר בפועל? כי ישנה חלוקה די ברורה מבחינת עיצוב פנים לגבי השימוש בגווני צבע נבחרים, שלא רק על ידי שימוש בצבעי הקיר עצמם, אלא גם על ידי לקיחה בחשבון של כל יתר האלמנטים שנמצאים בחלל, כמו הרהיטים, התאורה והבדים שאף להם יש משקל די נכבד ביצירה של מראה מלא בצבע בדיוק כפי שמרגישים הכי מחוברים אליו.

לא יודעים כיצד ליצור את הסכימה הזו ואיזה צבע עדיף לשימוש בכל חלק של חלל הבית? יש כל מיני אתרי עיצוב שמסייעים בכך, לצד מעצבי פנים שמוכנים תמורת תשלום של שכר לבצע את כל ההתאמה כולה.


הוספת מאמר