• 11-06-2019
  • מאת avitheking12

שף פרטי לאירועים ביתיים

מארחים בבית ולא מתחשק לכם לבשל בעצמכם? עם שף פרטי לאירועים תצליחו להפתיע את האורחים שלכם עם אוכל נהדר מבלי לבלות כמה ימים במטבח. שף לאירועים פרטיים הוא הדרך בה תצליחו לקבל מחמאות על האוכל, להגיש אוכל ברמה של מסעדת גורמה ולהציג רמה גבוהה של אירוח. ניתן להזמין יחד עם שירותי השף גם שירות של מלצרים.

מה השף יבשל בעבורכם?

את התפריט תרכיבו יחד עם השף בהתאם למאכלים שאתם אוהבים ולאופי של האירוע. ניתן לקבוע לאירוע תפריט בשרי, תפריט חלבי, תפריט טבעוני. יש לעדכן מראש את השף במספר האורחים, מספר המנות וגובה התקציב. בהתאם לתקציב שתקבעו יורכב התפריט (העלויות של חומרי הגלם משמעותיות לעלות הסופית של התפריט כולו).

תפריט קלאסי לאירוע ביתי יכלול מספר מנות ראשונות מתוכן יוכל כל אורח לבחור לעצמו מנה. אפשרות נוספת תהיה הגשה של סלטים ומנות פתיחה אל השולחן ללא הגשה אישית. המנה העיקרית תורכב ממנה בשרית או מנת דג. ניתן לבחור 2-3 מנות מתוכן יבחר כל אורח את המנה המועדפת עליו. תהיה אפשרות לקבוע מראש תפריט עם מנה ראשונה, מנה עיקרית, תוספת חמה, 2 סלטים וקינוח.

יתרונות של שף פרטי לאירועים

אפשרות להגיש אוכל ברמה של מסעדת גורמה מבלי לבשל אותו בעצמכם. אוכל מעוצב ואיכותי שירשים את האורחים. אירוח ביתי ברמה של מסעדת יוקרה. אווירה נהדרת שיוצר השף ומשעשע את האורחים. אפשרות להתרכז באירוח ולא לבלות את רוב הזמן במטבח בבישול. הקפדה על חומרי גלם איכותיים וטריים. סיום של האירוח ללא כלים מלוכלכים לניקוי. מעולם לא היה זה קל יותר לארח. אפשרות להרכיב את התפריט מהמנות שאתם הכי אוהבים.


הוספת מאמר