• 22-06-2019
  • מאת Adva11

מתקשרים בעידן המודרני

במשך כל הזמן שבו בני אדם חיים, הם תמיד הכילו בתוכם גם את הפן הרוחני. את הפן הרוחני הזה מייצג איש דת שיכול להיות עבור תרבות שבטית ועבור תרבות של דת גדולה ומוכרת, כמו הנצרות, היהדות והאיסלאם. האנשים המאמינים היו פונים אל אנשי הדת הללו במטרה לקבל את העזרה והסיוע, מתוך האמונה כי האנשים הללו הם בעלי חיבור רוחני גבוה והם יכולים לקדם אותם אל עבר חיים הרבה יותר בריאים ומאושרים. בין כל אלה קיימים מיסטיקנים, שכיום הם כאלה אשר מוכרים גם בתור הכינוי מתקשרים.

מה זה תקשור

מה זה בכלל תקשור? זה מגיע מהמילה קשר ותקשורת. בדיוק כפי שיש אנשים שמשויכים אל גורם דתי ומוגדרים בתור בעלי יכולות מיוחדות מבחינה רוחנית, כך גם מתקשרים הם כאלה שיכולים להתחבר אל ערוצים אנרגטיים גבוהים, ולקבל מידע שאותו אנשים אחרים לא רואים. יש כאלה שיאמרו כי ניתן ללמדו את התחום, בעוד אחרים מציינים כי היכולות הללו הם כלי טמון שאינו קיים אצל כל אחד, ואותו ניתן לפתח במידה והוא קיים. ניתן לראות לא פעם כי בתקשורת מראיינים מתקשרת כזו או אחרת כדי לקבל מידע, אבל איזה סוג של מידע מתקשרים מביאים?

למה צריכים לפנות למתקשרים

אז, מדוע פונים אל מתקשרים? יש כאלה אשר פונים אל מתקשרת במטרה לדעת מה עומד להיות במפה המדינית, ויש אחרים אשר מגיעים כדי לקדם את העניינים האישיים הפרטיים, כמו לדעת האם מערכת היחסים הזוגית היא טובה עבורם, או שהם צריכים לפנות אל קריירה אחרת מזו שבה כעת הם נמצאים. השאלות הן רבות, ומתקשרים מנגישים את הכלים הללו עבור אדם שלו יש שאלות גדולות שמפריעות לו להתקדם בחיים.


הוספת מאמר