• 07-07-2019
  • מאת avitheking12

מימון רכב בתשלומים חודשיים

חולמים על רכב חדש? חייבים להחליף את הרכב אבל התקציב מוגבל? הגיע הזמן שתכירו פתרונות מימון רכב שיוכלו לפתור לכם את הבעיה. כיום כבר אין חובה להציג הון עצמי משמעותי על מנת לרכוש רכב חדש. למעשה, רוב האנשים שרוכשים היום רכבים חדשים עושים זאת בעזרת פתרונות מימון וזוהי הסיבה לכמות הגדולה של הרכבים החדשים שאנו פוגשים על הכבישים.

גופים פיננסיים גדולים ויציבים מציעים מסלולים של מימון רכב בתשלומים חודשיים. המסלולים מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים. אתם יכולים להיות עצמאים, שכירים, צעירים או מבוגרים ולקבל מסלול מימון אטרקטיבי. בחר המסלולים מבטיח לכל אחד אפשרות לבחור את המסלול המתאים לו ביותר.

מימון רכב במסלול רגיל

זהו מסלול דומה מאוד למסלולים של הלוואות רכישת רכב שלוקחים מהבנק. הגוף הפיננסי מולו בחרתם לעבוד מחליף את הבנק ואתם מקבלים ממנו הלוואה לרכישת רכב. התשלומים החודשיים שתתבקשו לשלם דומים מאוד לתשלומים חודשיים של החזר הלוואה. מסלול זה יהיה פתרון נהדר בעבור אלו שמבקשים לרכוש רכב בתשלומים ללא תשלום של מקדמה. ברוב החברות ניתן לרכוש רכב במסלול זה כאשר הרכב נרשם על שם הלקוח, אין דרישה לחתימת ערב, הרכב משועבד רק לתקופת המימון, המסלול אינו חוסם את מסגרת האשראי בבנק, המימון ניתן עד לגובה של 85% ממחיר הרכב. ההלוואה ניתנת לתקופה של 12 חודשים עד 60 חודשים בהתאם להעדפה שלכם ובעיקר בהתאם לגובה התשלום החודשי בו תוכלו לשאת. הריבית תהיה במסלולים אלו קבועה ולא צמודה.

למי זה מתאים?

אנחנו מבינים היום את הקושי המלווה לרכישת רכב חדש. במצב הכלכלי המורכב בו אנו חיים רוב האנשים מתקשים לחסוך את הסכום הדרוש לתשלום המקדמה על הרכב. פתרונות מימון רכב פותרות את הבעיה בעבור רוב הלקוחות הפרטיים והעסקיים.


הוספת מאמר