• 02-09-2019
  • מאת avitheking12

לומדים לבשל עם שף אישי

כישורי בישול טובים הם המפתח לאורח חיים בריא וחיסכון משמעותי בהוצאות. קניית אוכל מוכן או ביקורים רבים במסעדות יביאו עמם כמעט תמיד משקל עודף ובעיות כלכליות. כיום כאשר מחירי האוכל המוכן ואחוזי השומן בו כה גבוהים כדאי להמעיט ככל האפשר בצריכת מזון מהיר.

אחת הסיבות העיקריות להזמנת משלוחי אוכל מוכן או ביקור במסעדות היא קושי בבישול עצמי של ארוחות. ישנם מצבים בם הגורם לקושי הוא לוח זמנים עמוס בעוד מקרים אחרים נובעים מהעדר יכולת בישול. הבשורה הטובה היא שיש פתרון מצוין באמצעותו תצליחו לבשל בעצמכם ארוחות בריאות עשירות, מגוונות ובעיקר טעימות.

הדרך בה תצליחו ללמוד לבשל בקלות אל האוכל שאתם אוהבים ורוצים לאכול היא פגישת הדרכה עם שף אישי אצלכם בבית. השף מגיע אליכם הביתה ומדריך אתכם איך להשתמש נכון בציוד הקיים אצלכם במטבח, איך לטפל בחומרי הגלם ואיך לבשל את המנות בצורה הנכונה והבריאה ביותר מבלי להתפשר על הטעם. השף מדריך איך לקבל מנות טעימות ללא טיגון ואיך לשלב רכיבים בעלי ערך תזונתי גבוה בתפריט באופן קבוע.

מה שף אישי יכול ללמד אתכם?

בין אם אתם מעוניינים ללמוד איך לטפל נכון בדגים ובין אם אתם מעוניינים ללמוד אל צולים בשר בצורה הטובה ביותר – הדרכה של שף אישי היא המפתח. השף יוכל ללמד אתכם אלו נתחים הם הבריאים והטובים ביותר, איך כדאי לבשל, מתי כדאי לקצר את ההליכים ומתי חשוב להקפיד על חומרי הגלם האיכותיים ביותר.

הדרכה אחת עם שף אישי תסייע לכם ללמוד לבשל כ-3 עד 4 מנות מכמה חומרי גלם. אתם בוחרים האם להתמקד בבישול של אוכל בריא, מנות בשריות, מנות מהמטבח האיטלקי, אוכל טבעוני או צמחוני וכן הלאה. במהלך ההדרכה תוכלו לבשל ארוחת ערב רומנטית או ארוחה לטובת אירוח משפחתי.


הוספת מאמר