• 19-09-2019
  • מאת avitheking12

עיצוב נכון של חדר שינה קטן

כיום כאשר יש לכל אחד מאתנו כמות גדולה של בגדים, אביזרי אופנה ונעליים, אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים אל מול ארון בגדים עמוס וחדר שינה מבולגן. אם גם אצלכם אי אפשר למצוא בגד בקלות בארון וכל בוקר מסתיים בתסכול ואיחור למקום העבודה – הגיע הזמן לשנות. השינוי מתחיל בתוספת של שטחי אחסון חכמים לחדר השינה כאשר בראש רשימת הפריטים המומלצים תמצאו מיטה זוגית עם ארגז מצעים גדול ונוח.

תשלבו בחדר השינה שלכם כמה שיותר פתרונות אחסון עם דגש על פתרונות אחסון נסתרים שאינם דורשים שטח רב. בחירה חכמה במיטה זוגית עם ארגז מצעים תבטיח לכם שטח אחסון נגיש ושימושי מתחת למזרן. תא האחסון הגדול יוכל לשמש לאחסון של כלי מיטה, מצעים, בגדים, נעליים, ספרים וכן הלאה. הבית המודרני זקוק לכמה שיותר שטחי אחסון.

חדרי שינה קטנים מעצבים נכון כאשר משתמשים בכל השטח ומנצלים כל סנטימטר. חשיבה ותכנון יאפשרו לכם לנצל את המרחב במלואו מבלי לייצור תחושה של חדר שינה עמוס וצפוף. מיטה זוגית עם ארגז מצעים תעניק לכם שטח אחסון גדול אך אין דיי בכך לשמירה על חדר שינה מסודר. על כן, נמליץ גם על ארון בגדים גבוה עם דלת הזזה שאינה דורשת שטח לפתיחה וסגירה. אם החלטתם לשלב בעיצוב החדר כורסה כדאי לבחור כורסה עם תא אחסון פנימי נסתר.

חדר השינה שלכם מבולגן? זה הזמן להעביר לתרומה בגדים שאנכם לובשים ושאר פריטים מיותרים. בנוסף. נסו להתאפק ולא לרכוש בגדים חדשים למשך כחודש או חודשיים. תופתעו לגלות שיש לכם מספיק בגדים בארון ותרגישו נהדר שאתם גם מנצלים את הבגדים הקיימים, גם חוסכים כסף וגם נראים נהדר.


הוספת מאמר