• 25-09-2019
  • מאת Adva11

אחסון משלים לחדר השינה

אצל כולם זה קורה כמה וכמה פעמים במהלכה של השנה. חדר שינה שנראה מדהים ומעוצב הופך להיות מקום שבו לא מוצאים פתאום שום דבר ולא ממש יודעים היכן להניח דברים שעד כה לא הייתה בעיה להניח בארון הבגדים. כאשר הבלגן "חוגג" בחדר השינה זה אומר כי הגיע הזמן לעשות סדר ואין זמן מתאים לכך כמו לקראת החגים.

מסדרים את ארון הבגדים

הדרך הכי טובה לעשייה של סדר בחדר השינה היא ליצור סדר בראש ובראשונה בארון הבגדים שנמצא שם. במקרים רבים בשל אי סדר בארון הבגדים אנו מניחים דברים שלא במקומם, והבלגן הולך ונעשה יותר גדול ככל שאין מקום בארון הזה לשום דבר כמעט. מה עושים? מוציאים את כל הדברים שנמצאים שם, מסדרים אותם מחדש ובאותה ההזדמנות בוחנים אלו מן הדברים בצורה הכי כנה שאפשר אנחנו יודעים שככל הנראה לעולם לא נלבש. לאחר שהארון כבר פנוי לעוד פריטים, מסדרים הכל בצורה נוחה לגישה כולל קופסאות ומגירות נוחות לאחסון. את הפריטים הגדולים יותר כדאי ומומלץ להניח בתוך מיטה זוגית עם ארגז מצעים לאחסון משלים.

מנצלים היטב את שטח המיטה

רק לאחר שכבר יש מיטה עם ארגז מצעים מרגישים את כל ההבדל שמקום האחסון הזה יכול ליצור ועד כמה דבר פשוט כמו מיטה זוגית עם ארגז מצעים מביאה אל ארון בגדים הרבה יותר נוח עבור בגדים. מצעי מיטה ושמיכות הם פריטים מאוד גדולים, ואת אלה עדיף להניח תחת המיטה הזוגית בארגז גדול דיו על מנת להניח כל אחד מאלה באופן יעיל. בפועל, מצעי מיטה ושמיכות רבות הן אינן בשימוש באופן תדיר, והנחה של כל אלה מתחת למיטה מפנה את כל המקום הנדרש עבור בגדים ופריטים שימושיים אחרים.


הוספת מאמר