• 06-10-2019
  • מאת avitheking12

עורך דין פלילי טוב – במי כדאי לבחור?

הרגע בו אתם מחפשים לעצמכם או לאדם קרוב עורך דין פלילי הוא רגע לא פשוט. עמידה מול אישום פלילי או חקירה משטרתית שעלולה להביא להגשת אישום היא סיטואציה מלחיצה לכל אדם. פנייה מוקדמת ככל האפשר אל עורך דין פלילי חיונית להגנה על הזכויות שלכם. חשוב לזכור שהחוק במדינת ישראל קובע לכם זכויות וחובות. עם עורך דין פלילי טוב לצדכם לא תבצעו טעויות עליהן תשלמו ביוקר בעתיד.

שיתוף פעולה עם המשטרה בחקירה

גם כאשר החוקר שעומד מולכם במשפחה הוא החבר הכי טוב שלכם המידע שתמסרו יוכל לשמש כנגדכם בבית המשפט. על כן, עליכם לברור היטב את המילים ולוודא שאנכם מוסרים מידע שמזיק לכם או מידע שאפשר יהיה לפרש בכמה דרכים. שיתוף פעולה עם החוקרים במהלך החקירה יכול לסבך אתכם בצרות צרורות גם כאשר אתם חפים מפשע לחלוטין. התייעצות עם עורך דין פלילי מומלצת ואף הכרחית בין אם אתם אשמים ובין אם אתם חפים מכל פשע.

איזה עורך דין פלילי כדאי לבחור?

הבחירה הנכונה תהיה בראש ובראשונה עורך דין עם התמחות בתחום הפלילי וניסיון עשיר. כדאי לבחור בעורך דין עם ניסיון ספציפי בתחום בו עוסק המקרה שלכם. קיימים עורכי דין פליליים עם התמחות בתיקי סמים, עורכי דין פליליים שמתמחים בתיקים של עבירות מין, כאלו שמתמחים בעבירות רכוש וכן הלאה.

במידת האפשר כדאי לבחון את ההמלצות של עורך הדין ואת ההתנהלות שלו מול הרשויות ומול לקוחות עבר. השלב הבא יהיה בחינת האינטואיציה האישית שלכם והכימיה שלכם עם עורך הדין. כדאי לבחור בעורך דין שאתם סומכים עליו ומרגישים נוח לשאול אותו שאלות ולשתף אותו במידע רגיש. רגע לפני שאתם בוחרים באופן סופי את עורך הדין שלכם כדאי לברר מידע אודות המשרד, מספר העובדים, העלויות והזמינות שלו לטפל במקרה שלכם.


הוספת מאמר