• 04-11-2019
  • מאת Adva11

צביעה איכותית לחלונות הבית

באופן די בולט בכל רחבי הארץ, וכן בעולם, לא מעט מן החלונות של הבית ושל המשרד הם כאלה אשר המסגרת שלהם עשויה ממתכת, וליתר דיוק מאלומיניום. העלות של האלומיניום היא זולה והעמידות היא גבוהה, וכך נוצרת לה הבחירה הפופולארית של מסגרות עבור חלונות שנפוצה בצורה תדירה.

מה קורה כאשר מזמינים חלון חדש או שרוצים לשפץ חלון קיים? כאן כבר יש לעמוד על איכות הצביעה ולא רק על איכות הזכוכית והעיצוב הנבחר, כדי לקבל את החלונות הכי טובים שמהם השימוש יהיה שבע רצון. איזו שיטה של צביעת חלונות אלומיניום נחשבת להכי איכותית בתחום? הנה הפרטים לצבע חלון אלומיניום שיהיה טוב בעתיד, ולא רק היום.

שיטת הצביעה המומלצת

את החלונות שהמסגרת שלהם עשויה אלומיניום ניתן לצבו בכל מיני דרכים, אבל ברגע בו מדובר בסוג של מתכת, השיטה הכי יעילה עבור צביעה עמידה היא על ידי צביעה בתנור. כל בעל מקצוע שמבין בכאלה עניינים ימליץ בחום לחפש אחר מסגרות שצבועות אך ורק בדרך הזו, ומדוע?

כי חלון הוא פריט שלו יכול להיות בלאי מאוד גבוה, והוא חשוף אל כל שינויי מזג האוויר. ברגע בו מציבים חלון במיקום שלו, יכולים להתרחש שני מצבים, האחד הוא ירידה של הצבע הזה באופן יחסית מהיר או הדרגתי, או במצב השני הישארות הצבע על האלומיניום לשימוש ארוך שנים.

עד כמה שזה נראה מפתה לבצע את הצביעה הזו עם צבע שקונים באופן עצמאי, אם רוצים לקבל תוצאה משביעת רצון, זה הכי מומלץ להזמין את הצביעה הזו אצל המקצוענים, עם צביעת חלונות אלומיניום בתנור לפי הגוון הכי מתאים. איך בוחרים את הגוון? לפי פלטת צבעים ידועה מראש ולפי הצבעים אליהם הכי מתחברים.


הוספת מאמר