• 07-11-2019
  • מאת Adva11

קונים מיטה עם מקום לאחסון

רכישה של מיטה הפכה להיות דבר הרבה יותר זול מצד אחד בשנים האחרונות, עם מבחר רחב של חנויות ריהוט שמציעות מיטות בעלות די נמוכה עבור מיטות העשויות עץ מלא בגדול שלמיטת יחיד או פי שתיים מכך. בנוסף לעלות הנוחה לתשלום של מיטות, יש גם מבחר רחב של עיצובים שמהם כל אדם חופשי לבחור את זה שהכי פונה אליו. יש מיטות בעיצוב כפרי, מיטות בעיצוב מודרני ומיטות מתכווננות שהופכות את השינה למשהו הכי נוח והכי מפנק שאפשר. בין כל אלה יש גם את האפשרות של הוספת חלל אחסון מתחת למיטה, כאשר מיטה זוגית עם ארגז מצעים היא פתרון חשוב לכל מי שאין מספיק חלל של אחסון בכל רחבי הדירה.

מגירה או ארגז הרמה

ברוב המכריע של המיטות שמגיעות עם ארגז מצעים, הפתיחה של החלל של האחסון נעשית על ידי הרמה של החלק העליון, עם חלק תחתון שנגלה לאחר מכן ובו יכולים להניח את כל מה שצריכים לאותה השעה. בחלק אחר של הרהיטים מן הסוג הזה יש לפעמים את האפשרות הזו של ארגז מצעים שנמצא עדיין בחלק התחתון ואליו ניתן להגיע בצורה של גרירה החוצה את אותה המגירה. זו יכולה להיות מגירה מכל צד או שתי מגירות מכל צד, וכאן כבר כל אחד יכול לבחור לעצמו מיטה זוגית עם ארגז מצעים לפי סגנון האחסון ולא רק לפי העיצוב של אותה המיטה.

כמה זה עולה

אם המיטה שבה מעוניינים היא כזו שמגיעה ללא ארז אחסון, יש הרבה מאוד חנויות ריהוט שבהן יש את האופציה של הוספת ארגז מצעים דרכם או על ידי רכישה של מגירה או ארגז כזה בחנות רהיטים אחרת באופן עצמאי. העלות עצמה נעה בין עשרות של שקלים אל מאות של שקלים, והיתרון של מיטה זוגית עם ארגז מצעים מביא להעדפה זו את רוב האנשים.


הוספת מאמר