• 11-11-2019
  • מאת graphor

פנקסי חשבוניות – הדפסה אונליין בקלות ובמהירות

פנקסי חשבוניות כמו גם פנקסי קבלות הם פריט חובה בכל עסק שמוכר מוצרים או שירותים. זה לא נתון לשיקולו של בעל העסק. כל עסקה חייבת להיות רשומה על פי חוק ומי שמכניס כסף חייב לתת חשבונית או קבלה. יש כללים שונים בהם צריך לעמוד כמו מיספור של החשבוניות וכללים אחרים שרשויות המס קבעו, אך מעבר לכך, יש כמה דברים שכדאי שיהיו על אותם פנקסי חשבוניות. למה? כי גם הם מהווים שגרירים שיווקיים וחשוב לתת עליהם את הדעת.

מה חשוב שיהיה על החשבוניות?

פנקסי חשבוניות צריכים שיהיו בהם כמה דברים. ראשית, מספר בשביל הסדר הטוב בעסק ובשביל דיווח מסודר ונכון לרשויות המס. בנוסף, הם צריכים לכלול את האופציה של רישום השירות או המוצר שנמכר, בכדי שניתן יהיה לדעת איזו חשבונית היא למה. חשוב גם שיהיו פרטים של המוכר כמו שם או שם העסק + מספר עוסק מורשה או חברה כמו גם טלפון, מייל וכדומה ויש דבר נוסף שכדאי מאוד לא לוותר עליו – לוגו של בית העסק שיהיה מודפס על החשבונית. למה? כי זה הופך את החשבונית לרצינית יותר והעסק שמאחוריה נתפס כעסק רציני גם כן.

להדפיס אונליין – יש דבר כזה.

היום, אין שום סיבה לצאת מהבית ולהגיע לבית דפוס. אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, עידן בו אפשר לעשות הכול דרך הרשת וגם את זה אפשר וללא כל בעיה. פנקסי חשבוניות אפשר היום להדפיס און ליין מה שאומר גם לבחור להם את העיצוב ובכמה קליקים לשלוח אותם להדפסה ולקבל אותם עד לפתח הבית. זו אופציה קלה ומהירה ויכולה לחסוך לך בעל העסק, לא מעט זמן יקר. אז קדימה, למה אתה מחכה?


הוספת מאמר