• 11-11-2019
  • מאת kamilakitche

שיש אבן קיסר למטבח ולאמבטיה

עיצוב הבית הוא עבודה לא פשוטה. הוא מצריך אל מעט סבלנות ולא מעט התרוצצויות, וכן, לעיתים גם לא מעט כסף. בבואכם לעצב את הבית יש לכם לא מעט מה לעשות, ואחת המטלות שלכם תהיה למצוא שיש עבור מטבח ולאמבטיה. יש סוגים שונים של שיש והשניים המוכרים ביותר הם גרניט ואבן קיסר, ולאופציה האחרונה שהוזכרה, יש כמה יתרונות שכדאי להכיר. אז מהו שיש אבן קיסר ולמה הוא  מומלץ? הנה כמה דברים חשובים.

מהו שיש אבן קיסר?

רגע לפני שנדבר על היתרונות שלו, כדאי שנבין מה הוא בכלל. שיש אבן קיסר הוא חומר סינטטי, הוא מורכב מ-93% קוורץ טבעי אך גם מדבקים ופולימרים. ככזה, הוא מאפשר גמישות מרבית איתו:

לא רק משטחים ישרים – שיש אבן קיסר הוא אם כן חומר סינטטי, חומר שנוצק לתוך תבניות וככזה הוא מאפשר גמישות מקסימלית. אפשר לבחור בצורות שונות וליצוק אותן, אפשר לייצר צורות מיוחדות ואפשר לעשות כמעט כל מה שרוצים. מגוון רחב של בצעים – אחד היתרונות המרכזיים של אבן קיסר הוא הצבעים והגוונים הרבים שיש לו. אפשר לבחור ממגוון רחב ואפשר להחליט אילו גימורים רוצים. הוא יכול להגיע בצבעים שנראים ממש כמו אבן טבעית ויכול גם שלא.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

בבואכם למצוא שיש אבן קיסר למטבח ולאמבטיה, חשוב לא רק לדעת על היתרונות שלו אלא גם לדעת ממי קונים. אתם צריכים בטחון בקנייה וצריכים לדעת שיש "אימא ואבא" למה שאתם קונים, או במילים אחרות, אתם צריכים שתהיה אחריות. חשוב שתקבלו קודם לכן המלצות על המקום ממנו אתם עתידים לקנות ולוודא שמי שיעשה לכם את עבודת ההתקנה הוא איש מקצוע עם ניסיון.


הוספת מאמר