• 12-11-2019
  • מאת nextdesign12

מתנה לחג לוועדי עובדים

להיות וועד עובדים זו מטלה לא פשוטה. לאורך כל השנה צריך לדאוג לזכויות העובדים, צריך לוודא שהמעסיק לא מתעמר בהם, צריך לבחון כל מקרה של עובד שהסתבך לעומק ולעיתים גם לקבל החלטות קשות לעיתים. אבל עוד מטלה מבין אין ספור מטלות של וועדי עובדים היא למצוא מתנה לחג לעובדים, מתנה שתשמש אותם ושתסייע להם ותהיה נכונה עבורם. אז איך מוצאים מתנה לחג לעובדים? הנה כמה טיפים וגם כמה רעיונות.

איך מוצאים מתנה?

נתינת מתנה לחג לעובדים על ידי וועד העובדים היא לא דבר של מה בכך. היא דורשת סבלנות ויכולת מיקוח, בעיקר אם מדובר על כמות גדולה של עובדים אבל בעיקר, יכולת לאתר את המתנה הטובה ביותר עבור העובדים ולא עוד מתנה. אז איך מוצאים אחת כזו? קודם כל בהתאם לתקציב. לא כדאי לחרוג ממנו בשום מצב. חשוב גם לשמוע את העובדים ואם אתם לא בטוחים, יכול להיות שהם יוכלו לתת לכם כיוון טוב. אפשר אפילו לתת להם כמה אופציות לבחירה כדי שכל אחד יקבל את מה שהכי מתאים לו לקבל.

רעיונות למתנות לעובדים

מתנות לחג לעובדים יכולות להיות סטים שרלוונטיים לתקופה, כך לדוגמא אם זהו חג הפסח, יכול להיות שסט כלים יוכל להיות מתאים. פסח זה גם רגע לפני האביב ומתנה כמו סט לחוף הים שכולל מטקות, מגבת, תיק מתאים ואביזרים נוספים גם הוא רעיון מצוין. עוד רעיונות? זה יכול להיות מעמד לתמונות, יכול להיות תרמוס ממותג, יכול להיות מחזיק פלאפון ממותג או כל דבר אחר שקשור למכשירים ניידים. יש אין ספור רעיונות של מתנה לחג לעובדים וכל מה שאתם צריכים הוא לבחור מהין האפשרויות הרבות הללו.


הוספת מאמר