• 23-11-2019
  • מאת Adva11

ארוחה טעימה גם בטבע

לשבת לארוחה זה דבר נעים שיכול להיות אפילו ממש טעים. בעידן שבו ישיבה לארוחה נעשית גם כשלא ממש רעבים וגם כשהעלות של המנה ממש יותר גבוהה מהעלות של המצרכים שאיתם הם מבושלים, עדיין הרבה מאוד אנשים נהנים מענף של אוכל מוכן לאכילה שניתן להכנה במיוחד לקראת אירוע מיוחד. אירועים הם כאלה שהשירותים בהם נעשים יותר ויותר מושקעים ככל שיש תקציב יותר רחב, וקייטרינג הוא אחד מאלה שכולם אוהבים לבחון ולהעניק ביד רחבה.

היכן עורכים את האירוע

אירועים הם כאלה שברוב הזמן נערכים במקום מסודר. יש לא מעט אולמות אירועים וגני אירועים שעבורם מזמינים קייטרינג שעליהם מנצח שף מיומן, אבל יש אירועים אחרים שנערכים במקום יוצא דופן בטבע, שעבורם דואגים מבעוד מועד להכנה של ארוחת שף בטבע עם כל מה שרגילים לראות מבחינת הרמה של האוכל וגם של ההגשה.

איך דואגים לאוכל

עריכה של אירוע בטבע משמעה כי הארגון של האירוע מתחילתו ועד לתומו חייבת להיות אפקטיבית ושונה. זה כבר לא מטבח מסודר שקיים בתוך אולם, כי אם ארגון של כל האוכל ברובו במטבח אי שם והבאתה של ארוחת שף בטבע אל המקום בצורה שתהיה מוכנה לאכילה ברובה עם מקום לאחסון ומקום קטן ומסודר אם נדרשת עוד קצת עבודה.

למה לערוך אירוע בטבע

כשרוצים כי האירוע יהיה יוצא דופן ולא כזה שמחובר יותר אל המראה האורבני אלא יותר אל המראה הכפרי או אפילו אל זה המדברי, מחפשים אחר מקום שאליו צריכים להשיג את כל האישורים הנדרשים. ולא רק זה, יש לוודא כי יש את כל הספקים שיודעים כיצד לספק את כל מה שצריכים כדי להקים סוג זה של אירועים. בצורה הזו ניתן לקיים ארוחת שף בטבע גם לאירוע חגיגי.


הוספת מאמר