• 25-11-2019
  • מאת avitheking12

אטרקציות אוכל לערב צוות

מחפשים אטרקציה שכולם אוהבים לערב צוות או ערב גיבוש לחברה? אוכל טוב כולם מאוד אוהבים ונהנים לאכול כך שההמלצה שלנו היא על שף אישי שיגיע אליכם וידאג לבשל לכל העובדים ארוחת גורמה מדהימה ועשירה. ערב עם שף אישי הוא הרבה יותר מהזדמנות ליהנות מאוכל טוב. השף מבשל אל מולכם כך שתוכלו ללמוד ממנו, לצפות בו ולסיים את הערב עם כישורי בישול משופרים. תהיה לאורחים אפשרות לשאול את השף שאלות ולקבל הסברים על המנות.

הזמנה של שף אישי תאפשר לכם לבחור את התפריט בהתאם לצרכים ולציפיות שלכם. אתם בוחרים האם להגיש ארוחה צמחונית, טבעונית, בשרית, כשרה, איטלקית ועוד. לרוב, בעבור ערבי צוות נהוג להזמין ארוחה כשרה עם מנות בשריות וצמחוניות. ניתן לתאם סדנה לעובדים ללימוד על אוכל בריא וטעימה של מנות טעימות ובריאות.

מה עוד אפשר לשלב בערב צוות?

ארוחה של שף אישי תצליח לייצור אווירה נעימה ונינוחה אותה תרצו לנצל לטובת פעילות גיבוש או פעילות שמקדמת מטרות ניהוליות. לפני או אחרי הארוחה תוכלו לארגן משחקים לקידום ערכי חברות, שיתוף פעולה, קבלת האחר, מנהיגות, אסרטיביות ועוד.

אם אתם מעדיפים ערב צוות של פינוקים בלבד תוכלו לשלב עם הארוחה עם הרצאה, מופע בידור, מופע של אמן חושים, עיסויים, טיפולי מניקור ועוד. ארוחת שף אישי ניתן להזמין אל כל מתחם פנימי או חיצוני. השף יודע להיערך בהתאם עם כל הציוד הדרוש להגשת הארוחה במקום ובזמן שאתם בחרתם.

נציין שאפשר להזמין ארוחת שף גם במתכונת של ארוחת בוקר או ארוחת צהריים. במקום ערב צוות אפשר לארגן בוקר צוות או יום כיף שלם. לאותם ימי גיבוש וערבי צוות משמעות רבה בעבור העובדים כך שכדאי לכם להשקיע בהם ולא לוותר עליהם.


הוספת מאמר