• 30-12-2019
  • מאת PowerMedia

איך מקדמים אתר וורדפרס?

אתר וורדפרס ניתן לקדם בגוגל באותו אופן שבו מקדמים כל אתר. יש יתרון בקידום אתרי וורדפרס בכך שוורדפרס מכיל מאגר תוספים ענק, והוא כולל הרבה תוספים בתחום קידום האתרים. תוספים אלו אינם תחליף למקדם אתרים ולעבודה רבה שיש לעשות על מנת לגרום לאתר להופיע במיקומים טובים בתוצאות החיפוש השונות. הם רק מסייעים למקדם ומקלים מעט את עבודתו.

למשל, הם מראים אם בכל דף באתר קיימות כל תגיות ה-HTML הנחוצות (כמו H1, H2, מטא כותרת, מטא תיאור ועוד), שעוזרות לגוגל להבין טוב יותר את הדף ולהציג אותו בצורה מושכת בתוצאות החיפוש.

תחילה, מבצעים באמצעות כלים שונים בדיקה במטרה לגלות אילו מילים אנשים מזינים בשורת החיפוש בגוגל ומחליטים מי מהן רלוונטיות לתחום אתר הוורדפרס שאנחנו רוצים לקדם.

לאחר מכן, משקיעים זמן ומחשבה רבים בכתיבת טקסטים שיכילו את המילים הרלוונטיות שגילינו שמחפשים בגוגל. הטקסטים צריכים להיות בעלי ערך גבוה עבור מי שקורא אותם. הקורא צריך להתעניין בתוכן, לקבל ממנו ערך מוסף וליהנות מהקריאה.

בנוסף, מבצעים שינוייים (אם נחוץ) בתוך אתר הוורדפרס במטרה שכל דפי האתר יטענו ויעלו הכי מהר שאפשר. לשם כך, יתכן ויהיה צורך להקטין את משקל התמונות הקיימות באתר מאחר וגוגל מתריע כי הן כבדות מדי ומאטות את קצב טעינת דף האינטרנט.

כדי שאתר יתקדם במגוון שאילתות חיפוש בגוגל, צריך לפרוס מערך קישורים נכון ואורגני בתוך התכנים הקיימים באתר ומתוך מילים חשובות ורלוונטיות לחיפושי הגולשים.

כמו כן, יש לקשר אל האתר שאותו מקדמים מתוך אתרים אחרים. מומלץ לבדוק את דירוגי האתרים האלה לפני שמוסיפים בהם קישור אל אתר האינטרנט המקודם. אם מקשרים מאתרים בעלי דירוג נמוך הקישורים עשויים להזיק לקידום האורגני ולפגום במיקום האתר בתוצאות החיפוש.

ישנם עוד הרבה נושאים הנוגעים לקידום אתרי וורדפרס ולא ניתן לכסות את כולם בכתבה אחת. קידום אתרים הוא נושא גדול ומורכב, ולכן מומלץ לקחת את השירות אצל חברה מקצועית שזו ההתמחות שלה.


הוספת מאמר