• 04-01-2020
  • מאת astrology

הורוסקופ יומי כעיקרון ישים

יש לדעת כי ההורוסקופ היות הוא העיקרון  הישים של האסטרולוגיה. מקורה של האסטרולוגיה היא לא מהיום, שכן מקורה מגיע אלפי שנים לאחור בבבל העתיקה. ניתן לומר כי עיקרה של תורה זו הוא ההורוסקופ היומי, ש-הורוסקופ יומי משמש כחיזוי העתיד של האדם באמצעות הכוכבים.

ההורוסקופ היא בעצם מפה אסטרולוגית, ומפה הזו בעצם מתארת את המיקום של הכוכבים ברגע מסוים, בדרך כלל רגע הלידה של האדם. המילה הורוסקופ ביוונית פרושה הוא מבטא אל השעות באמצעות ההורוסקופ היומי ניתן לדעת את העתיד של האדם. אך יש לדעת כי המילה הורוסקופ יומי הפכו לרווחת בעיני הציבור, שכן לתחזית המתפרסמת יום יום בעיתונים ובאתרי האינטרנט. יש לדעת כי תחזית הורוסקופ יומי נתונה לפרשנות, ולכן ניתן לראות תחזיות יומיות שונות באתרי אינטרנט שונים. כי כל אסטרולוג יכול לפרש את מיקום הכוכבים כרצונו.

יש לדעת כי ה-הורוסקופ יומי, שאנו קוראים באינטרנט או בעיתון הוא  אינו מדויק, משום שהוא נכתב בכלליות רבה. יש לדעת כדאי לקבל חוות דעת של איש מקצוע, המתעסק באסטרולוגיה. אסטרולוג רק הוא מוסמך  לפתוח  מפה אסטרולוגית. כדי לקבל תחזית יותר מדויקת יש לתת לאסטרולוג שלושה פרטים חשובים: מקום הולדתו, תאריך הולדתו, ושעת הלידה המדויקת שלושה נתונים אלו גורמים לאסטרולוג לפתוח מפת לידה מדויקת בה ניתן לצפות את כל המהלכים של האדם ולתת לו עצות שונות להתמודד בקלות עם מצבים שיתקל בהם במהלך החיים.

יש לדעת כי הבסיס המשמש את האסטרולוגים בכתיבת ה-הורוסקופ יומי הוא תלוי בין הכח המניע את האדם לפעולה לבין מפת הכוכבים, וכך ניתן ללמוד הרבה על המזלות וזה הבסיס לכתיבת ההורוסקופ היומי שאנו מכירים וקוראים בעיתונים ובאינטרנט.


הוספת מאמר