• 13-01-2020
  • מאת PowerMedia

איך עושים קידום אתרים בגוגל?

כדי שאתר אינטרנט יופיע במיקומים טובים בחיפושים רלוונטיים בגוגל, יש לעשות עבורו קידום אתרים. מה זה קידום אתרים? זהו תחום רחב ומורכב הכולל פעולות רבות שנעשות במטרה להעניק לגולשים באתר שלך את התוכן הכי רלוונטי והכי מעניין.

תוכן שיהיה מתאים בדיוק עבור קהל היעד של האתר שלך, יתרום להם, יעשיר את הידע שלהם ויגרום להם הנאה, יעלה את הדירוג של האתר. זאת מכיוון שגוגל מודדת את זמן השהייה של הגולשים בכל דף באתר שלך. בנוסף, גוגל סופרת בכמה דפים כל גולש צפה, כמה גולשים חדשים יש לאתר שלך וכמה חוזרים.

כשהגולש נהנה באתר, גוגל יודעת ומדרגת את האתר בהתאם.

מה כוללת עבודת קידום אתרים?

קידום אתרים אורגני בגוגל כולל מספר שלבים, בין היתר כולל:

ביצוע מחקר מילות חיפוש אשר רלוונטיות לאתר שלך. המטרה היא להביא את הגולשים שמחפשים מילות מפתח רלוונטיות לתחום של האתר שלך להגיע לאתר.יצירת כתבות ומאמרים מעניינים תוך פיזור נכון של מילות המפתח הרלוונטיות בתוכם.הוספת קישורים פנימיים בתוך התכנים בכל עמודי האתר.פרסום תכנים באתרים שונים ואיכותיים והוספת קישורים מהם אל האתר שלך.עבודה שנעשית בתוך האתר על מנת שמנועי חיפוש יוכלו להבין את האתר שלך בצורה הטובה ביותר. בנוסף, שיפור מהירות טעינת דפי האתר. זה נקרא "אופטימיזציה לאתר".

כלל המפתח בקידום אתרים הוא הדגש על הגולש. התוכן חייב להיות מתאים, מעניין ומהנה עבורו כדי שישאר בו זמן רב, יצפה בדפים נוספים וכן יחזור שוב להתעדכן באתר שלך בהמשך.

למה חשוב להשקיע בקידום אתרים?

הרוב המכריע של תנועת הגולשים לתוך אתרים שונים מגיעה דרך מיקומים אורגניים בגוגל, לכן יש חשיבות מכרעת לקידום האורגני. כדי שלקוחות יוכלו להכיר את העסק שלך ויוכלו למצוא אותך דרך מילות מפתח שונות, האתר שלך חייב להופיע בתוצאות הראשונות באותם חיפושים בגוגל.

צריך לזכור שאם האתר שלך לא מופיע מספיק גבוה ומספיק בולט בתוצאות החיפוש בגוגל, המשמעות היא שאותם לקוחות הולכים למתחרה שלך שמופיע לפניך. כדי לא לאבד לקוחות עבור המתחרים שלך, חשוב להשקיע נכון בקידום אתרים אורגני בגוגל. זו השקעה לטווח ארוך, שכן עבודת קידום אתרים עורכת זמן רב ונדרשת הרבה סבלנות עד שרואים שיפור במיקומים בגוגל. התהליך יכול לקחת חודשים רבים ולעיתים רק אחרי 3-6 חודשים נתחיל לראות את העלייה המשמעותית במיקום האתר בתוצאות החיפוש.


הוספת מאמר