• 14-01-2020
  • מאת PowerMedia

איטום גגות בחיפה - מידע חשוב

מחפשים חברה שעוסקת בתחום איטום גגות בחיפה?

חברת "נסיב חלבי ובניו" מספקת שירותי איטום גגות בחיפה באופן המקצועי ביותר תוך שימוש בחומרים איכותיים. בנוסף לכך, בחברה קיים צוות קבלני איטום בעלי ניסיון רב המיומנים בכל התחומים הקשורים באיטום גגות.

כדי שגג המבנה שלך יהיה אטום בצורה המירבית והטובה ביותר ומי הגשמים לא יחלחלו אל תוך המבנה, חייבים לבחור בחברה מקצועית בתחום.

לרטיבות שנכנסת לקירות ולחדרים יכולות להיות תוצאות הרסניות שיובילו להוצאות כלכליות כבדות מאוד. הנזקים הרבים שיכולים להיגרם עקב חדירת גשמים למבנים הם הסיבה העיקרית לצורך בביצוע איטום גגות בחיפה.

למה צריך לחדש איטום גגות בחיפה?

השמש הקופחת בחיפה פוגמת בחומרים המשמשים לאיטום גגות. הבלאי שנוצר בחומרי האיטום על הגגות עקב קרני השמש גורם לגג להישאר ללא הגנה מפני רטיבות.

חומרים שעומדים בתו התקן הישראלי הינם ארוכי טווח ויחזיקו מעמד היטב זמן רב יותר גם בתנאי מזג אוויר קשים. מידת העמידות של חומרי האיטום היא חשובה ביותר כשבוחרים בקבלן איטום גגות בחיפה. ההשקעה הכלכלית באיטום הגג יכולה להיות לא קטנה, אך חשוב לקחת בחשבון את תקופת האחריות על עבודת איטום הגג. אם האחריות היא לשנים רבות שווה להשקיע.

צריך להבין שאם בוחרים בחברה שאינה מתמחה באיטום גגות, המשמעות יכולה להיות הרסנית ומלווה בנזקים בלתי הפיכים. מעבר לעגמת הנפש והנזקים למבנה ולרכוש, איטום גגות לא מקצועי יגרום לכם להוציא עוד כספים על תיקונים ואיטום הגג שוב ושוב.

איך יודעים איזה חומר מתאים לאיטום הגג?

פונים לחברה המתמחה בתחום איטום גגות בחיפה ומבקשים יעוץ לגבי החומר המתאים ביותר לגג המבנה שלך.

המחיר של ביצוע איטום גגות בחיפה מושפע מסוג חומרי האיטום בהם בוחרים להשתמש. ישנם כמה חומרי איטום אפשריים המשמשים לאיטום גגות: זפת, יריעות ביטומניות ו-PVC. לכל אחד מהחומרים תמחור שונה.

אל תבחרו לפי הזול ביותר, אלא תבחנו את היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות האיטום. כמו כן, יש להוסיף לחישוב המחיר הסופי את עבודות התחזוקה הנדרשות, אם נדרשות כאלה.

מתי אפשר לבצע איטום גגות?

על מנת להשיג את התועלת המקסימלית מעבודת איטום הגג, על הגג להיות יבש לגמרי. לא ניתן לאטום גג רטוב או לח. מהסיבה הזו העונות המומלצות לביצוע איטום גגות בחיפה הן הקיץ והאביב. זאת מכיוון שבעונות הגשומות יהיה צורך לחכות להפוגות משמעותיות בגשמים כשהגג יבש ורק אז לאטום. עד שהגג יהיה יבש, הרטיבות ממי הגשמים תתחיל לחלחל אל תוך הקירות החיצוניים ולגרום לנזקים. על כן, לא מומלץ לחכות לחורף ולסתיו כדי לחפש קבלן איטום גגות בחיפה.

בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון שהעונות הגשומות הן התקופות העמוסות ביותר של חברות איטום הגגות, ולכן יהיה קשה לתאם את עבודת האיטום. אל תחכו לרגע האחרון, פנו עוד עכשיו והזמינו את שירות איטום הגג שלכם אצל חברה מקצוענית בתחום.


הוספת מאמר