• 22-03-2020
  • מאת שוןבסעאד

איך לשמור על שלט הרכב

שכפול שלטים לרכב יכול להגיע למאות ואפילו אלפי שקלים ככל שסוג הרכב מפואר יותר ומוגן יותר עלות שכפול המפתח או השלט יקרים יותר.

איך לשמור על שלט הרכב מנזק ולחסוך מאות שקלים

נכתב על ידי גבי מנעולים (מנעולן רכב מוסמך)

לא אחת מגיעים אלי לחנות בחולון לשכפול מפתח, לפעמים הסיפורים שהלקוחות מספרים יכלו להיות מצחיקים אם הם לא היו גורמים להוצאה כספית גדולה, רק בשבוע שעבר נכנס אלי בחור עם קיה ספורטג חדשה בצבע שחור לבוש טיפטופ וסיפר שהשלט נפל לו לתוך הכוס נס ברכב ואים ניתן לעשות משהו? ווי אני מתפלא איך יכול להיות, הבחור מספר שהוא נכנס לרכב עם הכוס נס של הבוקר והניח את הכוס במתקן שליד הגיר, הוא לא שם לב כאשר הניח את הכוס השלט נכנס לתוכו, לאחר פירוק השלט וניקוי יסודי במעבדה חזר השלט לתפקד.

לפני שבועיים הגיעה בחורה לחנות מבת ים עם סוזוקי ויטרה ומספרת שבעלה מסר לה את השלט היא לא הספיקה לתפוס והשלט נפל לריצפה והתפרק, ואני שואל למה למסור מה זה כדור? למה לא לחשוב שניה לפני?

עוד באותו היום נכנסו זוג מאשדוד לחנות עם מאזדה ומספרים שהשלט נרטב בגשם כאשר הם ניגשו להחליף צמיגים, בעל הצמיגיה השאיר את השלט על חלון הרכב פתאום התחיל לרדת גשם מבול והשלט נרטב כהוגן, הבחורה כל כך כעסה כאשר היא שמעה כמה עולה לשכפל את השלט והתקשרה לבעל הצמיגיה להפציר בו שישלם על השלט.

אלו הם רק חלק ממקרים רבים בהם אני ניתקל במהלך היום כמובן שישנם עוד מקרים רבים, לכן החלטתי להזהיר אתכם ולנסות לחסוך לכם קצת כסף בימים קשים אלו, חישבו לפני שאתם מניחים את המפתח או השלט, לפני שאתם מתמסרים או משאירים מפתח אצל נותן שירות כזה או אחר.

גבי מנעולים שלכם באהבה

נ.ב תוכלו לבקר באתר שלי לקבלת מחיר לשכפול שלט או מפתח לרכב שלכם.

car-keys.org

בכל בקשה לשכפול מפתח או שלט לרכב חשוב להקפיד על פניה רק למנעולן מורשה מוסמך באישור משטרה, אין לקבל שירות מאדם שאין ברשותו תעודת מנעולן מורשה, קידוד מפתח הרכב דורש חיבור למחשב הרכב אדם שאינו מקצועי יכול לגרום לנזק רב.


הוספת מאמר