• 28-03-2020
  • מאת denis012

איך לבחור בצלם לכנס או להרצאה

אתם עומדים בפני הפקת הכנס של החברה שלכם או ההרצאה העסקית שתשדרג את הידע של העובדים בחברה או הלקוחות.
סגרתם את המקום בו תערכו את האירוע, בחרתם את הקייטרינג שידאג לאוכל ושתייה שילוו את האורחים בשלב קבלת הפנים, דאגתם להגברה, מיקרופונים, תאורה וסאונד מן שידאג לאיכות הקול.
כעת הגיע שלב בחירת חברת הצילום אשר תתעד ותצלם את האירוע ותדאג לכם לחומרים דיגיטליים שיוכלו לשמש אתכם בעתיד מול לקוחות פוטנציאליים, שיווק בפני אנשים חשובים או כל שימוש אחר.

כדאי לא הקל ראש בבחירת חברת צילום כנסים שכן חומרי גלם באיכות נמוכה לא יוכלו להיות לכם כחומר גלם שיווקי בעתיד.
חשוב לדאוג לחברה אשר מצלמת וידאו באיכות FULL HD לכל הפחות (ניתן אף להתעקש על צילום בפורמט 4K).
רצוי לעבור עם הצלמים על לוח הזמנים של האירוע שלכם לפניו ולעשות פגישה קצרה לפני האירוע על מנת לתאם ציפיות בהקשר לצילום, להתייעץ ולבחון את האופציות שניתן ליישם בכנס המקצועי או ההרצאה שלכם.
זכרו: כל כנס או הרצאה שונה בתכלית מכל אחד אחר שהם ביצעו ולכן חשוב לתת את הדגשים שלכם ומה חשוב לכם במיוחד.

אז איך בעצם נבחר?

בצעו סקר שוק והשוו בין החבילות והמחירים של חברות הצילום השונות, אנו ממליצים לבצע רשימה בEXCEL ובה לציין את שם הספק, החבילה אותה הוא מציע ואת המחיר עבור החבילה, כך לאחר שתיהיה לכם רשימה תוכלו לעבור בין החבילות ולבדוק מה מתאים יותר לתקציב שלכם ומכיל את הדברים שאנחנו צריכים.

בדקו את תיק העבודות של חברת הצילום, בקרו באתר האינטרנט ובעמודי המדיה השונים (פייסבוק, אינסטגרם וכו') בדקו האם התמונות מוארות, חדות, בעלות גוון צבע נכון (לא כחול או אדום מדי) והאם אתם מתחברים לסגנון הצילום הכללי.

חפשו המלצות של לקוחות על חברהת הצילום, ניתן לחפש זאת הן באתרי האינטרנט או הפייסבוק כמו כך תוכלו לבצע בדיקה בגוגל עם שם החברה בתוספת המילה "המלצות" כך תוכלו לקרוא המלצות מאתרי דירוג שונים ברשת על החברה אותה אתם בודקים.

בקיצור

על ידי צילום נכון ואיכותי של הכנס או ההרצאה שלכם תוכלו רק להרוויח, בעזרת חומר הגלם תוכלו להפיק סרטוני הסברה ושיווק עתידי ללקוחות ולפרסם בערוצי המדיה השונים (יוטיוב VIMEO ועוד..).
חשוב לבדוק ולהשקיע זמן פפגישת בריף לפני האירוע עצמו עם חברת הצילום על מנת שתוכלו לתאם ציפיות ולבחור בציוד הצילום המתאים למקום ולאירוע.
בעזרת הקפדה על חוקים פשוטים אלו תוכלו לוודא כי הצילום אותו תקבלו לאחר האירוע יהיה ברמה גבוהה ומספקת לצרכים שלכם.

אני מאחל לכם הצלחה רבה :)


הוספת מאמר